PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara takımı niye ölü gibi

DofLaw
26/03/2016, 19:29
Bi buluşma yapsak artık, kendi başıma 4-5 araba zaten topluyorum forumdan tanıştığım insan yok şuan yakında Gölbaşı En-ka yarışlarına ortam sohbet muhabbetine gitmeye başlayacağım, bi programlanıp bişeyler yapamıyoruz

Keremm06
26/03/2016, 21:29
Iyi olur arkadasim guzel bir hafta sonu olabilir

cagri06
26/03/2016, 22:02
Çankırı da öğretmenim ama genelde her haftasonu Ankaradayım seat clup ın toplantılarına denk geldikçe katılıyorum denk gelirse aranıza bende katılım gösteririm ama program ve yer önceden belli olursa sevinirim kısıtlı bir sürem var:)

DofLaw
27/03/2016, 09:17
Çankırı da öğretmenim ama genelde her haftasonu Ankaradayım seat clup ın toplantılarına denk geldikçe katılıyorum denk gelirse aranıza bende katılım gösteririm ama program ve yer önceden belli olursa sevinirim kısıtlı bir sürem var:)

Hocam böyle dar zamanlı durumunuzda katılmak isterken başkalarının böyle sağduyulu olmaması beni üzüyor, bi buluşma ayarlayıp semaverde çay yapmanın mangal yakmanın sohbet muhabbetin zor olmayacağını düşünüyorum ben etkinlik olmadıkça her hafta sonu İvedikte şahincilere gidiyorum

cagri06
27/03/2016, 11:51
Valla yanlış anlamayın kardeşim amma 40 yıl boş vaktim olsa 1 dakikasını ivedikteki şahincilere harcamam saygılar.

DofLaw
27/03/2016, 18:54
Yanlış anlaşılacak birşey yok hocam, ancak yapacak birşey bulamayınca eğlence çıkarıyorum kendime

MethyLen
28/03/2016, 12:26
Valla yanlış anlamayın kardeşim amma 40 yıl boş vaktim olsa 1 dakikasını ivedikteki şahincilere harcamam saygılar.

Şahinci derken ? Emekçi o insanlar , bütçelerinin yettiğince araçları ile oynuyorlar. Küçümsemek hoş değil.

Ayrıca şu tavrınızla zaten sağlığınız için gitmemek en iyisi.

DofLaw
28/03/2016, 13:39
Şimdi şahinci derken küçümsemek gibi bir amacım olmadı olmaz, babadan hondacıyım, punto kullanıyorum puntocuyum , bmw kullanan bmwci, küçüklükten beri ostim içindeyim dükkanımız var ve küçüklükten beride içinde bulunduğum bir ortam ŞAHİNCİ ortamı, bi o kadar da dostumuz kardeşimiz var yanlış anlaşılma olmasın, herkes emekçi herkes zevk aldığı işi yapıyor kimisi sever kimisi sevmez.

ZeMHeRi
28/03/2016, 13:43
Gölbaşı en ka yarışları ne zaman var?Organize olursak gelirim..

DofLaw
28/03/2016, 13:55
ENKA ya sürekli giden bir kaç arkadaş var önümüzde ki haftasonu için sözleşirsek mesaj atar bilgi veririm, ben aslında istiyorum ki mesela 10-15 araba gidelim ama olmuyor

cagri06
28/03/2016, 15:22
Şahinci derken ? Emekçi o insanlar , bütçelerinin yettiğince araçları ile oynuyorlar. Küçümsemek hoş değil.

Ayrıca şu tavrınızla zaten sağlığınız için gitmemek en iyisi.

bende murat 131 de büyüdüm asla küçümsemem kimseyi 73 model vosvosa da bindim 1.2 motor bomboş palio da kullandım sıfır arabam da oldu hiç bir zaman arabamla övünmedim ama durumu vaziyeti amacı belli araçlarla zevkimizi yaşıyoruz diye güvenlikten yoksun ve cahilce araba modifiye eden tehlikeli bir şekilde trafiği birbirine katan insanların arasına gidip te vakit öldürmem onlarla karışmam. Karışana da saygı duymuyorum Alkol alıp kavşaklarda sıfır çekerek napalım bizimde gücümüz buna yetiyo diyen adamlara kimse kusura bakmasın saygı duymam arkadaşlar. Zaten eleştiriye tahammülsüz olduğunuz düşünce yapınız verdiğiniz cevaptan belli.

Kuş serisi araçlara binen insanlara parası buna yetiyor ne yapsın diyenlerde bir de şöyle düşünsün lpg de bile 35-40 kuruşun altına düşmüyor(istisnalar vardır) çok sık arıza yapıyor düzen tutmuyor ve ucuz da değil aynı paralara ve daha ucuza lada reno ve skoda araçları var çok ahım şahım arabalar değiller belki o kadar tipli de değiller ama gerçekten bütçe arabaları. Şahine binen adam için zevk diyebiliriz buna saygı duyarım işte ama başka insanlarının canını tehlikeye atarak buna eğlence demek nasıl bir ahlak anlayışıdır acaba. amacım tartışma yaratmak değildir yazdığım kısa yazının yanlış anlaşıldığını düşünüp uzun açıklama yapma gereği duydum kırdıysam kusura bakmayın.

MethyLen
28/03/2016, 15:57
bende murat 131 de büyüdüm asla küçümsemem kimseyi 73 model vosvosa da bindim 1.2 motor bomboş palio da kullandım sıfır arabam da oldu hiç bir zaman arabamla övünmedim ama durumu vaziyeti amacı belli araçlarla zevkimizi yaşıyoruz diye güvenlikten yoksun ve cahilce araba modifiye eden tehlikeli bir şekilde trafiği birbirine katan insanların arasına gidip te vakit öldürmem onlarla karışmam. Karışana da saygı duymuyorum Alkol alıp kavşaklarda sıfır çekerek napalım bizimde gücümüz buna yetiyo diyen adamlara kimse kusura bakmasın saygı duymam arkadaşlar. Zaten eleştiriye tahammülsüz olduğunuz düşünce yapınız verdiğiniz cevaptan belli.

Kuş serisi araçlara binen insanlara parası buna yetiyor ne yapsın diyenlerde bir de şöyle düşünsün lpg de bile 35-40 kuruşun altına düşmüyor(istisnalar vardır) çok sık arıza yapıyor düzen tutmuyor ve ucuz da değil aynı paralara ve daha ucuza lada reno ve skoda araçları var çok ahım şahım arabalar değiller belki o kadar tipli de değiller ama gerçekten bütçe arabaları. Şahine binen adam için zevk diyebiliriz buna saygı duyarım işte ama başka insanlarının canını tehlikeye atarak buna eğlence demek nasıl bir ahlak anlayışıdır acaba. amacım tartışma yaratmak değildir yazdığım kısa yazının yanlış anlaşıldığını düşünüp uzun açıklama yapma gereği duydum kırdıysam kusura bakmayın.

Verdiğim cevaptan düşünce yapımı nasıl anladın bilemiyorum ki cevapta da anormal bir şey söylediğimi sanmıyorum. Sadece insanların yüzlerine söylemeye cesaret edemeyeceğiniz konuları burada böyle rahat rahat yazıyor olmanız beni rahatsız etti. Fakat bir kaç kendini bilmez yüzünden bu ortamda TOFAŞ'a binen insanları küçümsemenize izin vermem. Dediğin hareketler kuş serisi araçlara binenlere has değil. E30'a binen adam da yapıyor. M5'e binen Harun Taştan'da. S2000'e binen zengin arkadaşta. Trafikte de normal yaşantı gibi ahlaksız insanlarla karşılaşmak elbette mümkün. Parası az diye Şahin'e binen bir insana da 3. sınıf insan mualemesi yapamazsınız. Yapmamalıyız !? Hepsi bu kadar.

Bu arada hiç Tofaş'ım olmadı.