PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Stop Kırılması ve hafif kaporta ezilmesi

thislavigne
24/03/2016, 19:33
Arkadaşıma aracımı verdim ve Imag0851 - Hızlı Resim (https://hizliresim.com/8ZzDXV) olarak geri döndü. geri geri gelirken tır dorsesinin köşesi arka stop lambasını kırmış ve çok hafif olmakla birlikte kaportasını bombelendirmiş. Boyasız göcük düzelttirme ile mümkünmüdür yoksa macun şart mı arkadaşlar ?

cagri06
24/03/2016, 21:11
far söküldüğünde göreceksiniz tam kıvrım yeri arkaya ulaşmak zor muhtemelen pdr ile düzeltme zor gbi ama ustasına göstermekte fayda var. Şahsi fikrim macun ve boya işin içine girecekse kaportanın öyle kalması satarken senin için daha iyi olacaktır. Geçmiş olsun yeni far takıldığında çok ta göze gelmeyecek gibi duruyor bu fotodan.

Mert34
24/03/2016, 23:14
forumda evo stop takımı satan biri vardı kaçırmadan alın takın gitsin orası göze batmaz bence oynanırsa belki daha kötü bile olabilir

bsdc
25/03/2016, 20:51
önceki arabam uno idi. tıra arkadan çarptım. bursa beşyolda arka ara sokakta bir usta ile anlaştık. teslim ettim. çok üzgündüm arabamı çok seviyordum o halde görmeye dayanamıyordum, yanından da ayrılamıyordum. usta eline 5e 10 tabir bir kalas aldı kaportaya ön şaseye dayayıp birkaç seri vuruş yaptı. o an anladım ki bu adam işinde çok iyi bir tahta parçasıyla işin çoğunu halletti. içim rahat işime gittim. sen yeter ki ustasına denk gel adam nefesiyle bakışıyla eski haline getirir...

geçmiş olsun, nazar olsun...

thislavigne
25/03/2016, 22:45
cevap veren arkadaşlara teşekkürler inşallah ucuz yollu eski haline getirtebilirim veya böyle kalacak yarın yeni stop u takınca karar vericem artık :(