PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park Lamba Arızası

hakankarad
24/03/2016, 09:12
Merhaba Arkadaşlar
(Punto Evo Active 2010 ) aracım
Yol bilgisayarı park lamba arızası demekte fakat kontrol ettiğimde bütün lambalar yanıyor bu şekilde bir sıkıntı yaşayan var mı veya önerisi olan var mı?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Saygılar,

occupyist
24/03/2016, 09:41
Merhaba Arkadaşlar
(Punto Evo Active 2010 ) aracım
Yol bilgisayarı park lamba arızası demekte fakat kontrol ettiğimde bütün lambalar yanıyor bu şekilde bir sıkıntı yaşayan var mı veya önerisi olan var mı?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Saygılar,

Aynı durumu ben de yaşadım ancak sol ön far park lambası yerinden oynamış sonra kendiliğinden düzelmişti. Kontağı kapatıp açtığımda "park lambalarını kontrol edin" arıza uyarı yazısı da beraberinde silindi. Sanırım yetkili servise arıza sildirme işlemi yaptırmanız gerekiyor.

hakankarad
24/03/2016, 10:20
Yasin Bey bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim.

Ezeldenberi
24/03/2016, 11:08
Park lambasını arkadaşlar 3-4 defa led vs turuncu, sarı değişimini çok yaptım.Özellikle led kullandığım 7-8 ay boyunca sürekli arıza ışığı yakıyordu.Sadece normal dipsiz t10 sarı olur turuncu olur ne takarsanız takın arıza ışığı kendiliğinden söner.Ayrıca silinmesine ihtiyaç yoktur.Saygılar.

Arkheon
26/03/2016, 13:09
Ne olur ne olmaz diye plaka lambalarına da bakın. Bazen onlardan biri de uyarı verebiliyor, zaten gözden uzak yerde oldukları için dikkat etmeyebiliyor insan.