PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şanzıman robotu değişenler

ervem
15/03/2016, 20:15
Arkadaşlar araba artık çok canımı sıkıyor yağ kaçağı nedeniyle vites kutusu tamirini 1500 tl yaptırdım araçta bir sıkıntı yoktu ama kontrol için servise götürdüğümde bu defada robot ta yağ kaçağı var robotun değişmesi gerektiğini söylediler indirimle robotu 2500 tl ye takacaklar.aranızda rıbot değiştiren yeni takan var mı bu yağ kaçırma sorununu kökten çözer mi acaba bi de o kadar para verip değişirsem bir süre sonra yine aynı sıkıntılar olur mu diye korkuyorum( fiat punto evo 2011 dynamic dualogic)

Enes k
15/03/2016, 23:35
Kardes inan bu robot sorunu sadece senin puntonda degil dualogic puntolarinn yuzde 95 inde var benimkindede vardi ama ben tamir ettirdim yetkili servise gittiysen onlar az bisi yag kacirsa bile hemen degistirelim diyorlar robotta az para degil 5000 tl

ervem
16/03/2016, 14:55
Evet öyle arkadaşım malesef yapacak bir şey yok birleşim yerinden kaçak olduğu için tamir edemeyiz diyorlar fabrika yarısını karşılıyor bende servisle konuştum işçilik vermiyecem değişecekler inşallah değişince tüm sıkıntı hallolur ne diyim:(

punto1414
16/03/2016, 17:10
Bence yaptırdıkdan sonra sat.Madem kronik bir sorun yine bozulacak..

ervem
16/03/2016, 18:50
Yani robot yap kaçağı malesef kronik zaten fabrika o yüzden %50 ni karşılıyor.servisin dediğine göre robot değişirse artık böyle bir sorun olmazmış inşallah bakalım artık:(