PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz far ampul yardım

serdalKYZ
08/03/2016, 21:13
2011 evo aracımda orjınal sarı ampuller var ama sarı renk hosuma gıtmıyor.hem normal far hem de sısler ıcın beyaz ampul var mı sıkıntı cıkarmayan arıza ısıgı vs yakmayan.tskler sımdıden

AGAH
10/03/2016, 18:48
beyaz ampul tavsiye etmiyorum siste ve yağmurlu havada pişman olursunuz Serdal bey ben de memnun değildim far ampullerinden, philips xtreme vision %130 performans ampulü alıp taktırdım standart ampulden %20 daha beyaz ve aydınlatması ideal hem karşı tarafın gözünü de almıyor çiftini 50 tl ye internetten aldım ama illa beyaz olsun diyorsanız philips ,osram ve narva'nın beyaz h4 tipi ampulleri var sisler h11 tipiydi yanlış hatırlamıyorsam

CanGo48
11/03/2016, 09:37
braker al kafan rahat olsun. açık sarı uzunları yakınca nerdeyse beyaz oluyor. beyaz ampuller siste,yağmurda sıfır görüş veriyor.Ayrıca sislerin mantığı zaten sisili havalarda diğer sürücülerin sizi farketmesi ve sizinde 10metreye kadar görüşünüzde kolaylık sağlamasıdır.Yok ben güzel görünsün yeter diyorsan o başka.Beyaz ampüllerin çoğunu kullandım hatta bagajda 4 takım beyaz ampül var ama kullanmıyorum. yazın beyaz diğer zamanda sarı kullanıyorum.