PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön Sağ Hoparlör Hakkında

feyzullah
05/03/2016, 18:46
Arkadaşlar merhaba
Bugün aracımı Edirne Kipa Avm'de bulunan "Beni Yıka" isimli oto yıkamacıya iç dış temizlik için bıraktım. Yıkama işlemi tamamlandığında beni çağırdılar aracımı teslim ettiler. Teybi açana kadar herşey yolunda görünüyordu. Teybi açtığımda sağ ön kapı hoparlörü cızır cuzur yapıyordu. Ya su kaçırdılar ya da arabayı yıkarken yüksek sesle teybi açtılar. Geri dönüp sorunu söylediğimde klasik cevabı aldım "hocam bizden kaynaklanan bir hata yok" dedi yetkili. Ben de daha fazla uğraşmak istemedim neyse dedim ayrıldım. Şimdi yine orjinal hoparlörden bir tane alıp taktırsam ne kadar tutar. Orjinal hoparlörün ölçüleri markası nedir nereden temin edebilirim? Ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum

ethemyigit
05/03/2016, 19:22
beniyıkanın internet sitesinden
ve özellikle şikayetvar tarzı sitelerden şikayette bulunmanı tavsiye ederim

feyzullah
05/03/2016, 19:31
beniyıkanın internet sitesinden
ve özellikle şikayetvar tarzı sitelerden şikayette bulunmanı tavsiye ederim

Şikayette bulunacağım. Hoparlör önemli değil sorun da değil ama ben güvenip aracımı teslim ediyorsam gereken özenin gösterilmesini doğal olarak beklerim. Bu memlekette ticari itibar anlayışına sahip müesseselerin sayısının artması lazım. Üzülerek söylüyorum ticaret ahlakı alışveriş ahlakı gerçekten çok zayıf. Edirne de bulunan forum üyelerine araçlarını güvenip beni yıkaya teslim etmemeleri konusunda çağrıda bulunuyorum.

halilimo
05/03/2016, 19:48
Onler 16 cm arkalar 13cm orjinal bulumassiniz sanirim orjinalden daha kaliteli birsey taktirirsiniz. Cift olarak satilir. Orta kalite 100 tl gibi hoparlor fiyati var. Gecmis olsun. Yalniz ben guvenip yikamaciya falan arac asla birakmiyorum. Dediginiz gibi duzgun esnaf kalmamis.

timbaz
05/03/2016, 19:49
orjinali 100tl gibi, hifi modeli de 190tl gibi,
51830230
51782362 hifi modeli,

fiyatlar bu urunler icin, uzerindeki baska ise farkli olabilir...

feyzullah
06/03/2016, 01:17
Öncelikle konuyla ilgili vakit ayırıp paylaşımda bulunan Ethem, Halil ve Gok ten'e çok teşekkür ederim. Halil bey esasında benim de başka bir kimseye araba emanet etmek asla adetim değildir. Bugünkü tatsız durumun müsebbibi yine aynı sorumsuzlukla alışveriş yapan bir esnaftan kaynaklandı. Söylemesi ayıp balık aldım eve gelirken arka koltuktaki yolcu paspasının üzerine poşeti koydum. Otoparka gelip malzemeleri alınca balık poşetinden su aktığını farkettik. Neyse eve çıktığımızda ne görelim. Bizim tezgahda gördüğümüz tap taze balıklardan eser yok. Yine güvendiğimiz esnafımsı bize bayat balığı satmış onun suyunun bakiyesi de arabanın içerisini berbat bir şekilde kokutmuş. Bu kötü kokudan kurtulmak için arabayı bir güzel havalandırıp beni yıkaya götürdüm. Orada da böyle bir ticari ahlaksızlıkla muhatap oldum. Maddi kaybı gerçekten önemsemiyorum ama insanların işlerini bu kadar özensiz yapmaları ve güvenilmez olmaları moralimi bozdu akşam akşam.

punto1414
07/03/2016, 08:56
Vaaz vermek gibi olmasın ama:)İnsanlarda helal,haram kavramı kalmadı.Allah korkusu kalmadı..Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi.