PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : T-jet motor ömrü Acil cevaplarınızı bekliyorum

amoleddarkness
03/03/2016, 16:06
Herkese iyi forumlar, multijet puntomu sattiktan sonra uzun zamandir araç arayışındayım. Tjet punto alma arefesindeyim. Soruma gelirsek tjet motor ömrü ne kadar? Disarda sanayide Parça ve ustasini bulabilirmiyiz? Lpg ile uyumu nasildir daha once hic lpgli aracimiz olmadi. Kolay kolay ariza verir mi sikinti yaşamaktan korkuyorum acikcasi. Acil cevaplarinizi bekliyorum ustadlar. Simdiden tesekkur ederim. (Yazim hatalari için kusura bakmayın telefondan yaziyorum.)

LG-D855 cihazımdan gönderildi

yusuff06
03/03/2016, 16:37
Aracların motor ömrü kullanıcıya baglı.multijet veya tjet olsun yagına antifirizine bakımına , soguk kosulda calısmasına dikkat ettikten sonra binlerce km yapar.Fabrikalar 100 bin veya 200 bin km icin motor uretmiyor.sonucta motorun ve turbonunda bir standardi var.Arkadasım 40 bin km de turbo yedi sebebide hava filtresinin kalitesiz olup parcalarının turboya zarar vermesi.
Kısaca siz ne kadar motora itinalı bakarsanız ömrü o kadar uzun km olur.

SM-G900FQ cihazımdan gönderildi

feyzullah
03/03/2016, 16:40
T-jet bir aracım olmadı ama okuduklarımdan edindiğim kadarıyla lpg uyumunda herhangi bir sorun yok. Performans arabası on numara makine benim nazarımda :)

SinanTR
03/03/2016, 17:46
t-jet alıp lpg takmak benim için multijet alıp üst sınırları zorlamaya çalışmakla aynı geliyor bide lpg nin kahrını çekmek ne kadar mantıklı?

amoleddarkness
03/03/2016, 21:22
t-jet alıp lpg takmak benim için multijet alıp üst sınırları zorlamaya çalışmakla aynı geliyor bide lpg nin kahrını çekmek ne kadar mantıklı?
Niyetlendigim arac lpgli ondan dolayı sordum gunluk kullandigimiz lineamiz var yakit onemli degil

AyktHzl
04/03/2016, 00:20
Lpgli tjet sport sahibiyim en ufak bir sikayetim yok sahsen basarili bir arac kesinlikle

GT-S7580 cihazımdan gönderildi

ugurturkeli92
04/03/2016, 00:48
Tjet lpg de uyum konusunda sorun yok . Benim aracım starjet çok kafam karışmıştı lpg taktırmadan önce taktıralı 1 ay olacak neredeyse tek bir problemi olmadı gözümü korkutanları saygıyla anıyorum burdan :))

Sent from my iPhone using

SinanTR
04/03/2016, 08:52
Niyetlendigim arac lpgli ondan dolayı sordum gunluk kullandigimiz lineamiz var yakit onemli degil

yakıt sorunu yoksa zaten sorun yok :)