PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City ücretsiz değişim.

yigit can
03/03/2016, 12:03
Arkadaşlar 2007 model Grande Punto aracımın direksiyonunda özellikle araç hareket etmediği zaman hafif bir titreme zaman zamanda yoğun bir şekilde sağa ve sola vibrasyon yapmaya başladı.Araç hiç city arızası vermedi.Ben aracın 3. sahibiyim ve bakımlarını servis dışında sanayide yaptırdım.Bu problem çıkınca direk Esk. birmot servisine gittim.Servistekilere , direksiyon servo sisteminde bir problem olduğunu ve bunun hayati bir risk teşkil ettiğini ömürboyu garanti kapsamında üçretsiz olarak değiştirilmesini istedim.Servisdeki arkadaş, önce arızaya bir bakalım,arıza varsa biz bunu yukarıya bildiriyoruz ücretli olup olmamasına onlar karar veriyor dedi.Neyse aracı içeri aldılar ve yarım saat sonra beni arayarak direksiyonda arıza olduğunu ve bunu iyi niyet çerçevesinde servisin üçretsiz olarak değiştireceğini söyledi.Yanlız parça elimizde yok şipariş ettik,gelince biz sizi ararız dediler.İki gün sonra aradılar ve üçretsiz olarak direksiyon değişti.

feyzullah
03/03/2016, 13:40
Çok sevindirici bir haber tebrik ederim. Ücretsiz değişimle ilgili size herhangi bir fatura ya da evrak verdiyseler onu forumda paylaşmanız aynı dertten muzdarip olanların işini kolaylaştırabilir.

SinanTR
03/03/2016, 18:05
bravo valla

gorillaz
03/03/2016, 22:53
Ne güzel haber. Hayırlı olsun