PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Led ışık sorunu

37Soner
29/02/2016, 22:43
Doblo aracımıza fiatın kendi servisinin orjinal parçası olan gündüz ledini taktırdık. Ancak bir sorun var kısa ve uzun farlar sönük iken sinyal lambalarından herhangi biri yanınca gündüz ledi ve ampulü sönüyor t20 ampul.Normal ampulleri biz internetten sipariş edip taktık orjinaller ampulleri denedim sonuç yine aynı hiç ampul takmadım yine aynı. herkes bunun bir çözümü yok diyor ben yinede buradaki yoğunluğa dayanarak sormak istedim varmıdır bir çözümü videoda çektim.

https://youtu.be/IYhibY8GaJM

ozkan 09
01/03/2016, 15:46
Sonradan baglattiginiz gunduz ledinin tesisati arasina role baglatmaniz lazim ecu 5 watt gucten fazlasi.olunca kesiyor otomatik olarak.oyuzden role ile farkli bir sekilde akuden elektirik almasi lazim ..

SM-N910C cihazımdan gönderildi

37Soner
01/03/2016, 15:50
Sonradan baglattiginiz gunduz ledinin tesisati arasina role baglatmaniz lazim ecu 5 watt gucten fazlasi.olunca kesiyor otomatik olarak.oyuzden role ile farkli bir sekilde akuden elektirik almasi lazim ..

Roleyi denedik olmuyor malesef.

ozkan 09
01/03/2016, 15:51
Olmasi.lazim.nasil.olmuyor ki bende puntoya yapmistim.role.ile.kandirdik.yani :) ilginc bence saglikli isin profu olan bir oto elektirikcisine baktirin derim ..

37Soner
02/03/2016, 13:04
Olmasi.lazim.nasil.olmuyor ki bende puntoya yapmistim.role.ile.kandirdik.yani :) ilginc bence saglikli isin profu olan bir oto elektirikcisine baktirin derim ..

İşin ilginç yanı normal arabanın kendi ampulünü taktım olmadı sonra tamamen çıkardım sonuç yine aynı sinyal lambasını yakınca sönüyor şerit led..

HalilKURT
02/03/2016, 14:22
Sinyal verince komplemi sönüyor ?Amerikan park ile bağlantı yapsanız sinyal verincede yanip sonse iyi olabilir

37Soner
02/03/2016, 21:15
Sinyal verince komplemi sönüyor ?Amerikan park ile bağlantı yapsanız sinyal verincede yanip sonse iyi olabilir

Videoyu izleyebilirsin. Sinyal yanınca 2 ışıkda komple sönüyor.

ozkancavus5916
03/03/2016, 09:36
https://www.youtube.com/watch?v=EHPdCW0hess
benim araçta bu sekilde gündüz ledi var