PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5CM spor helezon eibach ACİLLL!!!!!!!

01 GrandePunto 909
05/12/2007, 21:04
Arkadaslar yakın bir zamanda yay takmayı düşünyorum bu hafta en geç cumartesi. Su ana kadar bir sorun yasamadım kısalttığım helezonlarımdan ama bu konuda deneyimli arkadaşlar geç kalmaz direksiyon kutunu dagıtırsın diyorlar; yalan yok korktum sanırım servis kabul etmiyorda böle bir sorunu. Size sormak istediğim 5cm için ne önerirsiniz. Ben eibach takmayı düşündüm 330 istiyorlar. Bu işten en az masrafla nasıl kurtulurum nerden temin ederim? YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM. eibach marka tercihimdir.

Auto engineeR
05/12/2007, 21:07
bnm yaptığım gibi bi yetkili serwisle anlaş. orada taktır we garantiyi bozmasınlar. ben öyle yaptım we amortisörlerden gelen sesleri düzeltmede falan ücret alınmadı

brvhgt
06/12/2007, 00:06
bende 5 cm eıbach var memnunum 1 seneyi geçti servisle görüşüp takmıştım bencede ilk tercih eıbach

01 GrandePunto 909
06/12/2007, 01:20
Eibach dan memnuniyet iyi görünyo. Peki yaa bana verilen fiyat iyimi? Kaça taktınız siz arkadaslar? İstanbul da daha ucuza alabileceğim bir yer varmı?

ufuk61
06/12/2007, 08:12
bende 3.5 h&r var cok memnunum
git yetkili servise taktır bir sorun olacağını zannetmiyorum

savagi
06/12/2007, 10:02
bildiğim kadarıyla 35 mm den sonrası için amortisörlere de el atman gerekecek.
aracı bir anda 50 mm indirdiğin için amortisörlerle sorun yaşayabilirsin.35 mm ideal sanırım ama yinede sen bilirsin.

brvhgt
06/12/2007, 10:08
kendi tecrübelerime dayanarak yazıyorum benim bu 3.araçta 5 cm eıbach kullanıyorum şükür bir sorun yok istanbulda benim sürekli mal aldığım bir firma var buraya yazmam uygun olmayabilir özelden ulaşabilirsen söylerim 300 lira fiyat vermişti 1 hafta önce arkadaşa sorduk

01 GrandePunto 909
06/12/2007, 12:26
35mm den sonrası için daha önceden de duymuştum sorun yaşanabilir diye ama 50mm den düşük bir alçalmada beni tatmin etmiyor görsel olarak. Şu anda zaten benim araç 50mm düzeyinde düşük. Ve bi ses vardı daha önceden kalkışlarda lık lık ediyordu yürüyen aksam, bunu gösterdiğimde ön amortisörlerle de biraz oynadık zaten sorun ordaymış. Yani benim ön amortisörler de hafif kısaltıldı 50mm lik spor helezonun sorun yaşatacağını sanmıyorum o yüzden. Aslında şu anda hiçbir problemim yok ama daha sonradan yaşamak istemediğim daha masraflı problemlere önlem olarak takacam. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Almanyadaki fiyatını duyan oldu mu eibach ların acaba ben gördümde inanamadım bizimkilerin yarı fiyatına; acaba diyorum açık artırmayla satılan bir sitemiydi :noexpression: Yoksa biz burda göz göre göre kazık mı yıyoruz?

manivela
10/12/2007, 15:40
s.a ben yeni üyeyim konu dikkatimi çekti türkiyede vergiler yüksek olduğu için fiyatlar yüksek.. yaylar 300-330 ytl arasında 50-100 ytl de içcilik alırlar ve ve takytırırken ses yapmaması için dışına hortum geçiriolar yayların onuda yaptırırsan ii olur 50 den sora amatisörlerle sorun yaşayan arklarım var sert darbelerde patlıyor :)

Genius
11/12/2007, 22:18
Eibachlar Almanyada 140 euro, Novitec 130 euro, HR 120 euro gibi fiyatlardan gidiyor. Orada tanıdığın varsa alıp getirsin, yoksa kargosuyla buranın fiyatını geçiyor ;)