PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17 jant...!!!

ERC
05/12/2007, 18:49
arkdaslar herkese merhaba size bir soru soracagım arabama 17 jant taktım ve 205/45/17 lastik taktım ve arabanın cekisi biraz olsun hisedecegim kadar dustu ve direksiyonun manevra yaparken agırlastıgını farkettım ve biraz tedirgin oldum acaba aranızda 17 jant takıp da boyle bir sorunla karsılasan war mı?cevaplarınız icin simdiden tesekkurler

misafir3
05/12/2007, 20:24
yenı yenı alısyosun be kanka devam herkestewde olmada olur bole seyler kullanmadan kullanmayada fark var tabı bende ole bısey olmadı ama tabıkıde kalkıslarda bıraz hasss davranman lazım patı fılan kalkıslar yapmıcaksın tabıkıde ...kanka bı rersım koyda gorelım ayıp edıyosun bı resın bıle yok yad akoydun benmı goremedım ..

ERC
05/12/2007, 20:30
yok valla resim koymadım orhancım yaa ne gerek var yahu bulusmada gorursun zaten demi bu arada bulusma varmı yakında:D:D:D

misafir3
05/12/2007, 20:34
aslınd ayapılması pılanlıyoruz ama bı yogunluk olsun on agore bakalım bende ıstıyorum acıkcasıı bulusmaayı ne gerekvar olurmu kardesım sen yollasana resımelrı bı aaa ayıp edıyosun bı gorelım...lutfen koy artık resımelrı.

suleymanozen
06/12/2007, 01:48
kalkışlarda zorlanır biras ama diger gidişatta bişi degşmez direksiyon sertlesiyor cnkü orjinalinden 2-3cm geniş bir lastik takmıssın bu normal ama alışırsın
bide o direksiyonun hidrolik olmadıgını düşün :D
en igrencide su lastik taban geniş oldugu için yeere göre sen hareket ediosun yolda bozukluk varsa aman direksiyonu iiyi tut araba saga sola kacar yoldaki dikey kasislerden etkilenir şerit degştrme olmaz tam manasında ama hafif kayarsın dikkat et

savagi
06/12/2007, 09:52
ben hissedilecek kadar performans düşüklüğü yaşamadım yahu.
direksiyonuda city dutumunda kullanırsan aradaki farkı hissetmem mümkün değil.
yol tutuşunun artışı da cabası.tek sorun konfordan biraz ödün veriyorsun o kadar.

memat
06/12/2007, 10:35
kardeşim taktığın jant biraz ağırsa ondan dolayı olmuştur. bendede 17" momocorse vardı bişey olmadı çekişte ve ykıtta hatta fabrika jantından hafifti. direksiyon eğer arabanın sabit durduğu yerde çevirdiysen zeminde fark ettirir.

ERC
06/12/2007, 19:31
arkadaslar cevaplarınız icin tesekkur ederim ve hepinize kazasız surusler dilerim;)