PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gp'mi aldım. bir iki sorum var

Floydance
05/12/2007, 11:43
Vee sonunda aldım gp'mi. Resimlerini cekip garaja koyacagım ama henuz fırsatım olmadı. 2007 model multijet dynamic aldım KP(0) ve skydome var ayrıca stil paketi var galiba ama tam emin olamadım. Aldığım arkadaş donanımını çok iyi bilmiyordu. Araçta alaşım jant ve ön arka sis farları var bu stil paketi oluyor o zaman değil mi? Ayrıca donanım listesinde görünmüyor ama sürücü tarafı tek dokunuşla kapanıyor cam, bu özellik standart mı? Bir de immobilizerin devreye girmesi icin kapıları kilitledikten sonra tekrar kilitleme tusuna mi basmak gerekli ?

Herkese teşekkurler şimdiden.

femoli
05/12/2007, 12:39
öncelikle aracınız hayırlı olsun sisler dynamic lerde standart cam olayıda öyle immoblizer içinde öyle bir şey yapmanıza gerek yok zaten öyle bir olay hiç bir arabada yok immoblizer devreye sokmak çıkarmak gibi bir lüks yok bu her araçta böyledir sürekli aktiftir kapılar açık olsa bile...

Linos
05/12/2007, 13:41
Hayırlı olsun Altuğ, güle güle kullan...

15" alüminyum janlar varsa stil paketi vardır! Eğer değiştirmedilerse sistemi, dynamic versiyonda sis farları olması gerekiyor zaten!

ABNEW
05/12/2007, 18:28
Hayırlı olsun Altuğ, yeni donanımlar hakkında fazla bir bilgim yok ama sürücü tarafı tek dokunuşta kapanma olayı standarttır, immoblizerın devreye girmesi için iki defa kilitleme yapmak gerekmiyor...

cann
05/12/2007, 18:54
öncelikle hoş geldin ve hayırlı olsun,belki şu anda araba yerindemi diye camdasındır:),bi süre sonra anlıyacaksın ne demek istediğimi.doğru bir seçim yapmışsın ancak puntoyla birlikte ücretsiz olarak bide hastalık veriyolar.belirtileri ilerleyen zamanlarda anlıyacaksın.boşuna uğraşma tedavisi yok:),siteyi keşfetmen güzel olmuş.emeği geçen arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim.ben araçla ilgili her şeyi buradan öğrendim.sende bi harmanlarsan siteyi bilmediğin hiçbirşey kalmıycak eminim.kazasız günlerde kullanman dileklerimle.

quixotic2
31/12/2007, 17:17
hayırlı olsun güle güle kullan.