PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Grubuna Açıklama ve Özür

Halook!!!
04/12/2007, 14:34
Değerli Grande Punto TR İzmir grubu üyeleri;

Dün yazılan,çizilen ve konuşulan herşen hakkında bugün Ertan Abi ile görüştüm.Ve kendi düşüncelerimi dile getirip Ertan abinin düşüncelerini de dinleyerek söylediği şeylerin çoğuna hak verdim ve yaptığım hatalarında farkına vardım.

Sadece İzmir grubu üyeleri değil bütün herkes Ertan abi ile dün yaptığım yazışmaları gördü ve okudu.

İlk başta bu yazışmaları ve telefonla konuşmamızla ilgili olan şeyleri yazmak istiyorum.Dün biliyorsunuz ki çok hararetli bir tartışma yaptım Ertan abi ile.Ve Ertan abinin yazdığı mesajlarda geçen bazı kelimelerin kendime hakaret olarak algıladım.Ve daha sonrasında ise Ertan abi ile bir telefon konuşması yaptım.Sizlerde takdir edersiniz ki bu kadar hararetli yazılardan sonra insan ister istemez bir savunma mekanizması geliştiriyor.Ve bunun sonucunda dünkü telefon konuşmamızda söylediği kelimeleri kızgın ve ciddi bir şekilde söylediğini zannettim ve buraya gelip kendisinin küfür ettiğini söyledim.Fakat bugünkü konuşmamızda kendisi konuştuğumuz şeyleri ciddi ve kızgın şekilde değil aksine gülerek ve şaka mahiyetinde söylediğini belirtti.Kısacası olayların arkasından savunma mekanizması oluşturmamdan dolayı Ertan abinin söylediklerini yanlış anlayıp buraya da kendi anladığım şekliyle nakil ettim.

Diğer bir konu ise benim buluşmalara arabasız olarak katılmamdı.Bu konudaki hatam ise sizlere eksik bilgilendirme vermiş olmam.Bugüne kadar olan bütün buluşmalara arabamla katıldım.Fakat buluşmaların ilerleyen zamanlarında Karşıyakaya gidip bowling aktivitesini yapmak istediğimizde ise arabamı gerek evime yada evime yakın olan bir yere bırakıp başka arkadaşlarımızın arabalarıyla gittim.Bundaki tek sebep şudur.Takdir edersiniz ki Karşıyaka uzun bir yol ve buluşmalarımızda pazar günleri olduğundan dolayı ailem uzak mesafedeki yerlere tek başıma gitmemi istemiyor.Bundan dolayı da arabamı bırakıp diğer arkadaşlarımın arabasıyla gitmek zorunda kalıyorum.En son 2 aralık buluşmasında da bu böyle oldu.Arabamla Karşıyaka gibi uzak bir yere gelmeme ailemin izin vermemesinden dolayı feribotla gittim buluşmaya.Fakat bundan sonraki buluşmalara katıldığım zaman yine uzak mesafelere gidemeyeceğimi de belirtmek isterim.

Kısacası yaptığım hataların farkına vardım ve pişmanlık duydum.Burada ilk başta Ertan abi olmak üzere Grande Punto TR İzmir Grubu üyelerinden ve diğer tüm Grande Punto TR grubu üyelerinden özür diliyorum.

Fakat yaptığım bunca yanlıştan sonra tekrar aranızda nasıl olacağım bilemiyorum.Ve kendimi tamamen nasıl affettirip hiç suçsuzmuşcasına ve tertemiz olarak nasıl görmenizi sağlayacağım onu da bilemiyorum.Ama tek bir ricam var sizlerden.Lütfen benim iyi ve adam gibi bir adam olduğuna inanın.

Son karar sizin sevgili İzmir Grubu üyeleri.Aranızda her zaman olmayı isterim.

Saygılarımla
HALUK KORKMAZ

suleymanozen
04/12/2007, 14:47
.. biliniyor ki dünkü mesajlar bizleri çok üzdü ve buluşmadaki onca eksik arkadaşlarımızın gelmemesi.yeni katılan arkadaşlarımızada kötü bir başlangıç olması ..

herkes hata yapabilir ,önemli olan bunların bir an önce konusulup düseltilmesidir.
benim için grandepunto kullanıcısı olarak aramızdasın...
bunu hallettiğnizden dolayı sizlere teşekkür ederiM,

herşey düzeldi dahada güsel olucak...
ne buluşmalar yapıcaz bakın görün izMiR:)

inşallah bir daha böyle olaylar olmaz...

saygılarıMla izMiR gp ailesine şimdiden kazasız belasız cezasız günler...

(emniyet kemerinizi takmayı unutmayın[100m gidicek olsanız bile] arabalarımız bunu unutturmuyor sizde onu geri çevirmeyin hile yapmayın)

brvhgt
04/12/2007, 15:15
bugün haluk arkadaşımızla oturup uzun uzun konuştuk ben izmir grubunun halukla ilgili olan tüm sıkıntılarını söyledim ve bunlarla ilgili yapması gerekenleri dile getirdim dünkü berke edildiği söylenen küfür olayını berkin katılımıyla beraber konuştuk hallettik bununda büyük bir yanlış anlama olduğu konuusnda anlaşıldı samimiyetten herkesin en azından benim sevdiklerime söylediğim birkaç cümleyi söyledim(bit yavrusu ve bunun gibi isteyene bilgi verilir yazamam) haluk arkadaşımız heyecan yaptı valla ben elimden geldiği kadar anlayışlı oldum ve yardımcı oldum umarım bundan sonra haluk arkadaşımız ilk geldiği günki gibi olur ve anılır bunun için çabalıyacağına söz verdi bundan sonrası izmir grubuna kalmış ben elimden geleni yaptım ve konuşulmadık hiçbirşey kalmadı isteyen dostlarım bnele irtibat kurup konuşabilir o bayrak olayıda konuşuldu onun notu sonra verilecek bundan sonra izmir grubunda herhangibir otorite zaafına izin verilmeyecek grup başkanı can arkadaşımızdır herkes ona uymak zorundadır bunun ötesi berisi yok herkes bundan sonra ona göre davranacak

BrK_20
04/12/2007, 16:14
Ertan ve halukğun bu gunun ku bulusmasında ertan benı de aradı gel dedı sende konus halukla ıslerım dolayısıyla gıdemedım ama gecerken 15 dakka ugradım yanlarına ertan abıye ben de dun bı kac mesaj yazmıstım ama haluğun yanlıs anladıgı kelımeler telefon esnasındakı ertanın bana karsı kullandıgı kelımeler yuzunden ertan abıyle bıras atıstık ama ertan abı benı telefonla arıyıp gereklı acıklmayı yaptı bu gunku bulusmada da gereklı acıklamayı yaptı bana her zaman soledıgı bı kelıme var :) dedıgımız gıbı haluk yanlıs anlmıs olay cozuldu sayılır .......!

OzzY
04/12/2007, 16:18
Teşekkürler.

İbrahimKC
04/12/2007, 17:07
Ayakta Alkışlıyorum..

Valla dün akşam sizin yüzünüzden hiç bir şey yapmadım. Bir sürü işim kaldı. Bunların hesabını İzmir'e geldiğim bir gün rakı-balık esnasında sormacam... :)

Olayların tatlıya bağlanmasına çok sevindim. Sağ duyulu davranan tüm arkadaşları tebrik ve takdir ediyorum özelliklede Ertan ve Can'ı...

punto35
04/12/2007, 17:18
haluk,can,ertan abi sizleri böle görmek çok güzel barışmanıza ve sorunların halolmasına çok sevindim birdaki buluşmada çok daha güzel şeyler olacağına eminim:)ibrahim abimin dediği gibi sizleri ayakta alkışlıyorum...

Fangio
04/12/2007, 17:29
Ayakta Alkışlıyorum..

Valla dün akşam sizin yüzünüzden hiç bir şey yapmadım. Bir sürü işim kaldı. Bunların hesabını İzmir'e geldiğim bir gün rakı-balık esnasında sormacam... :)

Olayların tatlıya bağlanmasına çok sevindim. Sağ duyulu davranan tüm arkadaşları tebrik ve takdir ediyorum özelliklede Ertan ve Can'ı...

Abi hele sen bi gel rakı-balık işi kolay :)

Gelelim diğer meseleye olayların tatlıya bağlanması ve de yanlış anlaşılmaların ortadan kalkması hepimizi sevindirdi tabiki...Dünkü yazdığım yazıda belirttiğim gibi yönetim , büyüklerimiz ve diğer üyelerin katılımı ile gerçekleştireceğimiz ilk buluşmada aramızdaki pürüzlerin giderilmesi sağlanacaktır...

ümit yanardağ
04/12/2007, 18:10
tebrikler arkadaşlar sizede bu yakışırdı vallahi...şimdi herşey daha güzel hadi bakalım bayramdan sonra ayarlayın gezmeye gidelim....

Linos
04/12/2007, 18:37
Size yakışanı yaptınız! Tebrikler arkadaşlar... ;)

JASMINE
04/12/2007, 18:57
Dünkü olaylar keşke hiç olmasaydı... Şu an itibariyle sorunların giderilmesine gerçekten sevindim. Umarım bir daha ne İzmir'de ne de diğer illerdeki arkadaşlarımız arasında tatsız olaylar yaşanmasın... Hep birlikte saygı, sevgi, kardeşlik ve dostluk çerçevesinde güzel zamanlar geçirelim...

Er-NnN
04/12/2007, 19:28
olayların tatlıya bağlanması sewindirici...

e boşa dememişler insan konuşa konuşa anlaşır diye... :)

brvhgt
04/12/2007, 22:20
iyi temennilere katılıyor ve teşekkür ediyorum izmir grubundan arkadaşlar bu konuya dah fazla sahip çıkalım ayrıca ozan izmire geldiğinde ben can ozan ve diğer katılmak isteyen arkadaşlarla buluşup birtakım kararlar alıcaz bu benim düşüncem buluşm aharici bir görüşme olur büyük ihtimalle

SteinGP
04/12/2007, 22:37
çok şükür arkadaşlar tatsızlık kalmadı..İzmir yine eski İzmir olucak arkadaşlar buna eminim lütfen artık herkes eski huylarından vazgeçsin Haluk kardeşime de çok teşekkür ediyorum çok güzel bir mesaj yazmış af dilemek insanı alçaltmaz her zaman yüceltir..Ertan abide abiliğini gösterdi zaten bu akşamda kendisiyle sohbet ettik baya..olayların çözümlenmesine çok sevindim benim için her şey bir daha açılmamak üzere kapanmıştır..hepinize teşekkürler...

edit:
Bu toplantı sadece yönetime ve bir kaç üyemize açık olursa alınan kararlar herkes için daha sağlıklı olur diye düşünüyorum ama tabiki benimki sadece bir fikir son karar büyüklerimindir..

brvhgt
04/12/2007, 22:47
ok bana uyar can bu toplantıyı kısa bir süre içind eorganize edip halledelim

suleymanozen
05/12/2007, 01:21
-bna uyarsa
bende gelebilr miyim?....:busted_b::busted_b:

SteinGP
05/12/2007, 01:23
kusura bakma kardeşim sadece yöneticiler olacak toplantıda belirttiğim gibi..yine de sağol düşündüğün için...

edit:
darılmana gerek yok süleyman kardeşim fakat sen aramızda yeni sayılırsın bu ikinci buluşmandı ayrıca bütün üyeleri tek tek tanımıyorsun yönetimin görevi nedir toplantının amacı nedir tam bilmiyorsun bu yüzden uygun düşmez dedim yoksa kişisel bi sebep değil asla..

blackpunto35
05/12/2007, 04:16
arkadaşlar herkesin sevabının da günahınında farkında olduğunu biliyorum küçükler küçüklüğünü büyükler büyüklüğünü bilecek genç arkadaşlar bazı hatalar yapabilirler özür diledikleri zaman da büyüklerde anlayışla yaklaşıp bir şans daha vermeyi bilmeli diye düşünüyorum bazen tartışmalar sona ulaşmaz bazı şeylerde içinizde kalsın söylemeyiverin birbirinizide daha çok kırmayın olan olmuş söyleyeceğiniz bundan sonraki sözler durumu daha iyiye götüreceğine yapıcı olacağına inanmıyorum en önemlisi bize bir şey kazandırmayacak tartışmalara girmemeyi öğrenmemiz gerektiğine inanıyorum artık kimse bu konu hakkında konuşmasın belli bir zaman sonra bu yaşanan tatsızlığın unutulacağına hatta gülüp geçileceğini düşünüyorum karşılıklı atışan arkadaşlar şu anda belli bir stresle ve savunma yada saldırma iç güdüsü ile hareket etmekte her kez burada bıraksın devam etmesin konuştukça olayı daha da büyütüp konuyu farklı bir boyuta taşıyorsunuz..

SteinGP
05/12/2007, 05:05
Tuna abi konu halloldu zaten seninle az önce msnde de konuştuk yinede fikirlerinin üyeler tarafından görülmesi için mesajını buraya taşıdım..pazar günü yönetim olarak gereken yapılacak..İzmirli arkadaşlar için bir çok yapıcı ve olumlu planlar yaptık kendi aramızda,Pazar günü de ekip olarak konuşulduktan sonra bunlar sizlere açıklanacak arkadaşlar..

femoli
05/12/2007, 09:08
Hadi bakalım yazmak istemedim ama son yazıyıda ben yazayım olay kapansın ....

Çok çekişmeli günler geçti herkesin adına doğruyu vede yanlışı yapmak insanlara mahsustur bir yanlış yapılmış ve özür dilenmiş önemli olan bu özürden sonra tekrar aynı yanlışı yapmamak bunuda haluk arkadaşımız sözleriyle değilde yapacaklarıyla belli edecek ...

Ben onun çok çaba sarf edeceğine inanıyorum . Bir daha bu şekilde tatsızlıklar olmaması dileğiyle.....