PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyp konusunda yardım ederseniz sevinirim...

karaseytan
05/12/2007, 00:33
arkadaşlar ben size bişey danışacağım gerçi müzik sistemi yaptırdığım yerede soracağım ama belki aramızda bu konunda eğli biri vardır... ben puntomdaki teybi deiştirmek istiorum fakat direksiyondaki kumandanın özelliklerini kaybetmemesini istiyorummm... bu kumandaya uygun bir marka varmı acaba diğer önceki aracım 206 idi onun kumandasına uyan alpine marka idi acaba bunda da uyan bir marka varmıdır.. arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim... herkese keyifli forumlar..... :umut:

BB
05/12/2007, 00:46
Teyp değişince o kumanda düğmeleri işlevini kaybediyor :wallbash:

Er-NnN
05/12/2007, 01:03
bu konuda marka deil de gerekli aparatlar önemli gp için gerekli aparatlar bulunduunda direksiyondaki düğmeler işlevlerini yerine getirebilir...

ama daa gp için aparat üreten firma duymadım bunu bilirse zaten setçiler bilir...

faruktuzlu
05/12/2007, 08:25
ben de bu konuyu uzun bir süre araştırdım ama hala bir olumlu bir cevap alamadım! maalesef henüz böyle bir sistem yok diyorlar! belki de yapmak işlerine gelmiyor bilemiyorum!

femoli
05/12/2007, 08:59
Bende hiç duymadım bu şekilde bir sistem hala yok ..

karaseytan
05/12/2007, 10:41
tşk. ederim arkadaşlar ilginize umarım bi çözüm yolu bulabilirim... ben gelişmelerden sizleri haberdar ediceğim ;)