PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima Hakkında yardım

heondan999
14/02/2016, 18:00
2 ay önce aldığım arabamın bu gün klimasını çalıştırdım 5 km yol yaptım, hala soğutmadığı için kaputu açarak borularda kaçak olup olmadığına bakıcaktım ve bu suları fark ettim sizce sıkıntı nedir ?(dijital klima low kademesine getirdim klima tuşuna bastım)

ozkancavus5916
15/02/2016, 07:37
sen bir ustaya göster aracını

SinanTR
15/02/2016, 21:12
klimanın genelde gazı kaçıyo geçen yıl aldığımda canavar gibi çalışıyodu benim klimada ama yaz sonu bi haller oldu şuan hiç soğuk üflemiyor yaz başı bakıma girince onada baktırıcam klima gazı için kaçak kontrolü yaptırın derim

ats2008
29/02/2016, 01:29
Arkadaşlar herkese iyi günler dilerim. Bende 2012 punto evo dizel otomatik var. Dijital klima sorunum var. Sorun şöyle gelişti. Yaklaşık 1 sene öncesinde klimayı açtığımda ayak tarafına vermiyordu ancak deneme yanılma yolu ile ayak yüz ve cam tuşlarına basıp sonra yüz ve cam tuşlarını kapattığımda ayağa veriyor. Şimdi ise sol daki rakam kendiliğinden yanıp sönüyor vede klimayı soğuk açmama rağmen 10 saniye kadar sonra sıcak hava veriyor. Fiat servis komple göğsün sökülmesi gerektiğini ve enaz parça hariç 300 tl. İşçilik alacaklarını söyledi. Sizce problemi en ucuz ve garanti biçimde nasıl çözebilirim???