PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim

as-5-as
04/12/2007, 19:54
2 hafta önce beğenerek bir grande punto 1,4 77bg dynemic aldım fakat aldığım adam kullanım klavuzunu kaybetmiş aracın fonksiyonlarını tam olarak çözemedim servise gittim kitapcık veremeyeceklerini söylediler bana yardımcı olursanız sevinirim

h k
04/12/2007, 22:00
tofaşın 444 lü destek hattını arayın , adresinize kargo ile ücretsiz göndersinler.

yıllanmış palioların bile kullanıcı kitaplarını o telefondan isteyince bedavaya göderiyorlar.

brvhgt
04/12/2007, 22:06
tofaşın 444 lü destek hattını arayın , adresinize kargo ile ücretsiz göndersinler.

yıllanmış palioların bile kullanıcı kitaplarını o telefondan isteyince bedavaya göderiyorlar.

doğru bir tespiy arayın acil hattı yollarlar canınızı sıktığınıza değmez :evet:

webercis
04/12/2007, 22:24
ben aracı sıfır aldım ama türkçe klavuz yoktu.İnternetten fiatın sitesine mesaj gönderdim.iki gün sonra bir bayan aradı ve adresimi istedi.Bir hafta sonra kitapçık kargo ile hem de bedava elime geçti.

brvhgt
04/12/2007, 22:29
ben aracı sıfır aldım ama türkçe klavuz yoktu.İnternetten fiatın sitesine mesaj gönderdim.iki gün sonra bir bayan aradı ve adresimi istedi.Bir hafta sonra kitapçık kargo ile hem de bedava elime geçti.

kardeş seninki vandan kaçak geçiş olmasın cep teller gibi kaçakkların türkçesi olmaz tuşlar arpça olurdu sende karakterler arapçamı yoksa umarım kızmassın bana :bye10000:

h k
04/12/2007, 23:16
seneler önce bir umut belki vardır diye paliomun katalogunu pdf olarak istemiştim ama olmadığını istersem basılı kitabı göndereceklerini söylemişlerdi . normal katalogum zaten vardı , pdf olarak basma önerimi değerlendireceklerini söylemişlerdi ama bir sonuç çıkmadı :D

bu arada kitap elinize geçene kadar çözemediğiniz fonksiyonları forumda aratıp bulabilirsiniz , bulamazsanız buradan yardım ederiz :)

ABNEW
04/12/2007, 23:24
2 hafta önce beğenerek bir grande punto 1,4 77bg dynemic aldım fakat aldığım adam kullanım klavuzunu kaybetmiş aracın fonksiyonlarını tam olarak çözemedim servise gittim kitapcık veremeyeceklerini söylediler bana yardımcı olursanız sevinirim

Denildiği gibi telefondan isteyebilirsin bir de hazır telefon etmişken kitapçık yok deyip kestirip atan servis de şikayet edilmeli...

cann
05/12/2007, 19:21
türkçe klavuz yoktu aldığımda.Kocaeli serviste söyledim.sağolsunlar bi kaç gün sonra temin ettiler.bencede yok diyen servisi fiata bildirin.

as-5-as
06/12/2007, 22:05
arkadaşlar bana yol gösterdiğiniz için hepinize tşk ederim 444 lü numarayı aradım adresime bir kullanım klavuzu göndereceklerini söylediler