PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İki CD Takınca CD'ler sıkıştı

merghat
08/02/2016, 15:18
Arkadaşlar ben fark etmeden benim ufaklık cd çalara 2 tane cd sokmuş üçüncüyü elinde yakaladım. Şu an içeride iki cd var. Servissiz halletmek mümkün müdür? Manuel olarak cd çıkarmanın yolu var mı bilgisayarlardaki cd okuyucudaki gibi.

volkan1065
08/02/2016, 16:10
bir ışık yardınmı ile ınce tornavida ile cıkarmayı deneyın cıkmazsa teybi söküp üst kapağı açınca kolayca dışarıya doğru itersiniz.

Ezeldenberi
08/02/2016, 20:31
Şaka gibi gelecek ancak üç sene önce benim çocukta aynını yapmıştı.Çok uğraştım tuşlardan aç kapa yok. Üstüne birde ben CD katmaya çalışınca (üçüncü CD) yi birden CD ler çıkmaya başladı.Çok şaşırmıştım ama nasıl olduğunu halen çözemedim.Şimdi size üstüne 3.cd yi tamaya çalışın desem kafayı yemişsin dersiniz.��

alfonse
08/02/2016, 22:29
36 yasindaki bir cocukta :) bizim araca yapmis aynisini. Bide bana soylemiyor, diyorki abi icindeki cd cikmiyor :)
O aradada bakima goturecektik zaten... 2012 bizdeki...
Serviste sokulecek komple cihaz, o kismi ureten firmanin yetkili servisine gondericez, biz mudahale etmeyiz dediler...
Sonra servis danismani araci onlara teslim ederken benden bi cd istedi, yapma etme dedim, cd yi hafifce icine sokar gibi yapti, icinden 2cd cikti :)
Kardesimi aradim, bizim punto doğurdu dedim :)
Sizde baska bi cd yi koyar gibin yapin, o arada ejecte basin felan, buyuk ihtimal cikar icinden... Cikmazsada zaten teknik servise gidecek...

GT-P7500 cihazımdan gönderildi

merghat
12/02/2016, 11:41
Arkadaşlar teşekkür ederim bugün deneyeceğim. Ufaklığa bir cd daha vereyim o halletsin. :)

slmgns
12/02/2016, 13:19
Aynısı bende de oluyor geçmiş olsun ilk cd çoğu zaman nedense çıkmıyor ikinci cd yi koyunca nasıl yapıyorsa ikisini birden dışarı atıyor.