PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön direkte bulunan krem rengi plastik aksamın soyulması

atillaserin
28/01/2016, 23:50
merhaba arkadaşlar . ön direkte bulunan krem rengi plastik kısımta soyulmalar. böyle el degmesi ile bile soyuluyor . bu parça nasıl sökülebilir .
söküp yine krem rengi kaplama yaptıracagım ama nasıl sökülecegini bilmiyorum.

teknik konuda yardım lütfen

ugurturkeli92
29/01/2016, 00:58
Kronik . Bendede airbag var orda direkler çatır çatır sökülüyor salak malzeme :)

Sent from my iPhone using

Mert34
29/01/2016, 02:23
Kronik . Bendede airbag var orda direkler çatır çatır sökülüyor salak malzeme :)

direklerde orta taraftan şişme varmı sizde

atillaserin
29/01/2016, 19:13
şişme falan yok da. sadece krem rengi olan plastik artık sıcaktan falan herhalde el degdikçe soyuluyordu.

ama bugun hallettirdim . koltuk döşeme yeri vardı sanayide . usta krem rengi kumaşla kaplarız dedi . süper oldu . eskisinden daha iyi oldu

ugurturkeli92
30/01/2016, 02:44
direklerde orta taraftan şişme varmı sizde

Bende hafiften şişme var tak etti canıma herşeyi kronik bu arabanın derdi bitmiyor

Mert34
30/01/2016, 10:40
şişme falan yok da. sadece krem rengi olan plastik artık sıcaktan falan herhalde el degdikçe soyuluyordu.

ama bugun hallettirdim . koltuk döşeme yeri vardı sanayide . usta krem rengi kumaşla kaplarız dedi . süper oldu . eskisinden daha iyi oldu

en iyisini yapmışsınız bi daha tekrarlamaz da. bende airbag var oralarda iğrenç şekilde açılıyor şişti ortalardan

Mert34
30/01/2016, 10:41
Bende hafiften şişme var tak etti canıma herşeyi kronik bu arabanın derdi bitmiyor

aynen benimde öyle elime biryerden para geçse 1saniye düşünmeden değişicem arabayı her aksamı kalitesiz nasılsa bir motor koymuşlar içine oda olmasa almazdım da