PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Havalandırma kısmı kalkmış. Bakar mısınız?

priceless
09/01/2016, 15:27
Arkadaşlar 2 gün önce komşuma sağlık sorunlarından dolayı aracımı verdim. Arabaya bindiğimde resimdeki haliyle karşılaştım. Havalandırma bölümü oluyor sanırım burası. Üstüne bastırdım baya ama oturmadı. Nasıl becermiş bilemedim. Haberinin olmadığını söylüyor. Sizce bu Nasıl olmuş olabilir. Bunu Nasıl halledebilirim. Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Resimler yüklerken hep ters dönüyor. Kusura bakmayın.

Castell
09/01/2016, 15:50
Ön cam havalandırma difüzörü tırnakları atmış.... Bir çok puntoda maalesef benzer durum var zaman içinde plastiğin genleşmesnden sıcak soğuk hava değişiminden oluyor..... Elinizle aşağı bastıırıp yerine oturtmaya çalışın ya da yanına kağıt peçete gibi bir şey sıkıştırmayı deneyin ama tırnakları kırıksa yeni difüzör almanız lazım.............

priceless
09/01/2016, 16:05
Pahalı birşey mi ? Nereden tedarik edebilir ya da taktırabilirim. Sanayi de parça satanlarda bulunur mu acaba

priceless
09/01/2016, 16:30
Meğerse bu kronik bir sorunmuş. Forumda da konuları mevcutmuş. Bu konudan müzdarip olan çok kişi var anlaşılan. Genelde de benimki gibi sol taraf kalkmış oluyor. Bastırsam bile oturmuyor muhtemelen tırnak kırık. Çok sinir bozucu bir durum. Gözüme çarpıyor. Öyle kalsa başka sorunlar doğurur mu bide o yönü var .

thislavigne
09/01/2016, 17:29
aynı sorun bende de var ön camım kırılınca yaparken tırnaklarını kırmışlar. İnternette satılan yer bulabilirseniz bana da bilgi verebilirmisiniz ?

priceless
09/01/2016, 17:43
Olur eğer bulabilirsem internetten buraya yazarım. Lakin servisten 2-3 kere değiştirenler de bile aynı sorun tekrarlamış. Aracını yeni alanlarda da aynı sorun yaşanmış. Kalıcı bir çözüm bulmak lazım. Parça değişimi geçici bir çözüm anladığım kadarıyla.

ogulcay
09/01/2016, 21:51
Bendede aynı sorun vardı ayağı kırılmıştı kırılan ayağı lehim makinasıyla eriterek yapıştırdım yerine taktim oldu şimdilik sorun yok

priceless
09/01/2016, 23:46
Şuana kadar takip edebildiğim çözüm yolları Lehim ve siyah silikon. Bir hal çaresine bakacağım artık.

SinanTR
10/01/2016, 00:12
kronik

ben şahsen uğraşmadım çünkü bi zararını görmedim ısınınca kalkıyor soğuyunca sanki kırık değilmiş gibi eski orjinal halini alıyor

priceless
10/01/2016, 00:44
O da enteresanmış. Soğuk haline bakamadım işten güçten yoğunluktan. Bir bakayım eğer öyle ise bende elleşmem :) herkesin aracında da sol tarafı kalkmış.

celenlee
10/01/2016, 09:36
Komşunuzla hiçbir alakası yok. Ona denk gelmiş.
"Emanetin canı ...............dir" gerçeği :)

G.Plerde orası atmayan araç görmedim, forumda da her 3 kullanıcıdan 2si aynı sorunla karşılaşmıştır.

halilimo
10/01/2016, 13:29
Benim iki tarafi da kalkik allahtan ses yapmiyor o yuzden dokunmuyorum. Araci yeni aldigimda sorusturmustum nereye gostersem abi %90 takarken tirnagi kiriliyor. Ayni oluyor demislerdi

GPEMREE
10/01/2016, 20:52
Benim de aynısı olsun. Bildiğin basit Japonlarla tutturdum. Birdaha da bu sorunu yaşamadım.

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

feyzullah
10/01/2016, 21:30
Aynı sorun bende de var ama hiç yokmuş gibi davranıyorum umursamıyorum. Bizim araçların kronik rahatsızlıklarından birisi de bu maalesef.

priceless
11/01/2016, 18:27
Tamam o halde o da nazarlığımız olsun :) Allah başka kaza belalardan korusun diyelim

GPEMREE
11/01/2016, 18:39
Japonla yapistirmak zor mu?

halilimo
11/01/2016, 19:00
Japonla yapistirmak zor mu?

Japon kalinti birakiyor temizlenmiyorda illaki kazimak gerekiyor. Tirnaklar yapismiyor mu diyorsaniz yapistiranlar tekrar attini belirtmis

priceless
11/01/2016, 19:19
Siyah renk silikon kullananlarda varmış ama o parçayı komple çıkarıp uygulamak gerekiyor.
Tırnaklar metalik olduğundan Japon tutmayabilir ama plastik kısma sürülürse tutması mantıklı. Keza Emre halletmiş bu şekilde.

priceless
11/01/2016, 19:22
Evet komşunun da günahını almışım :) meğerse kronikmiş.

GPEMREE
11/01/2016, 20:27
Japon kalinti birakiyor temizlenmiyorda illaki kazimak gerekiyor. Tirnaklar yapismiyor mu diyorsaniz yapistiranlar tekrar attini belirtmis
Valla ben çok az damlattim tuttu ve o gün bugündür atmadi.

halilimo
11/01/2016, 21:54
Valla ben çok az damlattim tuttu ve o gün bugündür atmadi.

Tirnaklara mi damlattiniz.

khanunl
11/01/2016, 22:57
Arkadaşlar 2 gün önce komşuma sağlık sorunlarından dolayı aracımı verdim. Arabaya bindiğimde resimdeki haliyle karşılaştım. Havalandırma bölümü oluyor sanırım burası. Üstüne bastırdım baya ama oturmadı. Nasıl becermiş bilemedim. Haberinin olmadığını söylüyor. Sizce bu Nasıl olmuş olabilir. Bunu Nasıl halledebilirim. Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Resimler yüklerken hep ters dönüyor. Kusura bakmayın.

Komşunuzun günahını almayın.Punto'larda ön göğüs havalandırma ızgarası kalkması kroniktir.Yenisini taktırsanız dahi büyük olasılıkla tekrarlayacaktır.Ürün bedeli çok pahalı değil yeni almak istiyorsanız satılan sitelerden bir kaçının web sayfası uzantısını incelemeniz için ilave ediyorum.FIAT GRANDE PUNTO- 06/09 ÖN GÖĞÜS KALORİFER HAVALANDIRMA IZGARASI (ÖN CAMI HAVALANDIRAN), KAPORTA AKSAMLARI, (https://www.selotosel.com/FIAT-GRANDE-PUNTO-0609-ON-GOGUS-KALORIFER-HAVALANDIRMA-IZGARASI-ON-CAMI-HAVALANDIRAN,PR-14145.html) https://www.parcaustasi.com/product/26004/FIAT%20GRANDE%20PUNTO-%2006/11%20%C3%96N%20G%C3%96%C4%9E%C3%9CS%20KALOR%C4%B0F ER%20HAVALANDIRMA%20IZGARASI https://www.yedekdunyasi.com/fiat-grande-punto-06-12-on-gogus-kalorifer-havalandirma-izgarasi-on-cami-havalandiran.html Fiat Grande Punto- Ã?n GöÄ?üs Kalorifer Havalandirma Ä°zgarasi (Ã?n Cami Havalandiran) 2006-2012 Arası (https://www.parcamania.com/fiat-grande-punto-on-gogus-kalorifer-havalandirma-izgarasi-on-cami-havalandiran-2006-2012-arasi) kolay gelsin.

GPEMREE
11/01/2016, 23:31
Tirnaklara mi damlattiniz.
Izgaranin göğüse dedigi yere damlattim. Tırnağa damlatmadim. Orasi da tuttu zaten.

cihanin
12/01/2016, 00:05
Benim tırnaklar sağlam ama yine de tutumuyor sol taraf kalkık. Ortaya doğru yavaş yavaş yükseliyor soğuyunca oturuyor.
Tırnaklar sağlam olmasına rağmen neden tutmuyor anlamadım.

Discovery cihazımdan gönderildi

halilimo
12/01/2016, 00:44
Izgaranin göğüse dedigi yere damlattim. Tırnağa damlatmadim. Orasi da tuttu zaten.

Tirnaklara uygulayanlar tekrar biraktini soyluyor. Ben sahsen goguse yapistirmam tabi tercih meselesi.

priceless
12/01/2016, 03:02
aynı sorun bende de var ön camım kırılınca yaparken tırnaklarını kırmışlar. İnternette satılan yer bulabilirseniz bana da bilgi verebilirmisiniz ?

FIAT GRANDE PUNTO- 06/09 ÖN GÖĞÜS KALORİFER HAVALANDIRMA IZGARASI (ÖN CAMI HAVALANDIRAN), KAPORTA AKSAMLARI
Yedek Parça Oto Yedek Parça Online Yedek Mağazanız Parça (https://www.parcaustasi.com)
Oto Yedek Parça , Oto Aksesuar, Oto Lastik, Otoyedekparca, En Ucuz ve Kaliteli Yedek Parca Online Alış Veriş Siteniz. Oto Yedek Parça Fiyatları (https://www.yedekdunyasi.com)

Siz benden sormuştunuz söz konusu parça ile alakalı internet sitesini. Sağolsun arkadaşımız eklemiş. Lazım ise buralardan bakabilirsiniz.

priceless
12/01/2016, 03:13
khanunl ; haklısınız Adamın günahını aldım. İlk aracım olması sebebiyle daha düşkünüm aracıma ve komşumdan teslim aldıktan sonra bunu gördüğüm için öyle düşündüm. Ama sonra araştırdığımda sizin de dediğiniz gibi kronik çıktı.
Sol taraf uç kısmında 1 cm'lik bir kalkma var. Tırnaklar biraz gözüküyor. Isınınca biraz daha kalkıyor soğuyunca daha az belli oluyor. Şimdilik böyle duracak sanırım. Çok canımı sıkarsa GpEmre gibi Japon uygularım heralde.

ORS15
12/01/2016, 08:46
Mehmet bey,
bu sıkıntı yaklaşık grandelerin %95'inde var sanırım. Benim aracımda da vardı bu durum, servise sordum değiştirmek istiyorum dedim yine aynısı olur dediler bende bıraktım ellemedim. ama benim şahsi fikrim würt marka siyah silikon, burada iyi iş görür. Şimdiki puntomda böyle bir sorun yok, konsol farklı , bu sorunu çözmüşler.

priceless
12/01/2016, 10:03
Aynen öyle Ali bey. Can sıkıcı bir durum. Çözüm bulmaları iyi olmuş.

mertvural90
12/01/2016, 11:20
aynı sorun bende de var :D Soğuk havada sıcak üflerken açılıyor aralığı

ORS15
23/01/2016, 20:47
Yeni puntolarda bu durum giderildi diye biliyordum. Yanılmışım bügün başıma geldi sıcak havayı actım canın önündeki havalandırma kısmı kalkmış. Servisi aradım degişmesi gerekiyor dediler, sipariş verelim gelince degiştirelim dediler. Tam ortasında bir cıkıntı var, oradan kalktı:( İnşallah tekrarlamaz

feyzullah
23/01/2016, 21:05
Yeni puntolarda bu durum giderildi diye biliyordum. Yanılmışım bügün başıma geldi sıcak havayı actım canın önündeki havalandırma kısmı kalkmış. Servisi aradım degişmesi gerekiyor dediler, sipariş verelim gelince degiştirelim dediler. Tam ortasında bir cıkıntı var, oradan kalktı:( İnşallah tekrarlamaz

Çok geçmiş olsun. Fiat'ın bu tip ufak tefek ihmalkarlıkları bizleri üzmeye devam edecek gibi görünüyor.

sipahi
23/01/2016, 21:12

Gittiğinizde bu parçanın+işçilik bedelini sorup güncel bilgi olması amacıyla paylaşabilir misiniz?

Solitude
23/01/2016, 22:59
Parça fiyatı 188 lira.

sipahi
23/01/2016, 23:32
Parça fiyatı 188 lira.

Servis kazığında yeni bir çığır. Akıl almıyor.

34,17 TL
FIAT GRANDE PUNTO- 06/09 ÖN GÖĞÜS KALORİFER HAVALANDIRMA IZGARASI (ÖN CAMI HAVALANDIRAN), KAPORTA AKSAMLARI, (https://www.selotosel.com/FIAT-GRANDE-PUNTO-0609-ON-GOGUS-KALORIFER-HAVALANDIRMA-IZGARASI-ON-CAMI-HAVALANDIRAN,PR-14145.html)

20,75 TL
Fiat Grande Punto- 06/11 Ön Göğüs Kalori?fer Havalandirma Izgaras 843 - n11.com (https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/fiat-grande-punto-0611-on-gogus-kalorifer-havalandirma-izgaras-P88354463)

timbaz
24/01/2016, 00:34
onlarin orjinal oldugunu sanmiyorum, parca no yazili degil... ya da bir gariplik var...
orjinali liste fiyati 150 tl gibi...
5 nolu parca

32730

Servis kazığında yeni bir çığır. Akıl almıyor.

34,17 TL
FIAT GRANDE PUNTO- 06/09 ÖN GÖĞÜS KALORİFER HAVALANDIRMA IZGARASI (ÖN CAMI HAVALANDIRAN), KAPORTA AKSAMLARI, (https://www.selotosel.com/FIAT-GRANDE-PUNTO-0609-ON-GOGUS-KALORIFER-HAVALANDIRMA-IZGARASI-ON-CAMI-HAVALANDIRAN,PR-14145.html)

20,75 TL
Fiat Grande Punto- 06/11 Ön Göğüs Kalori?fer Havalandirma Izgaras 843 - n11.com (https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/fiat-grande-punto-0611-on-gogus-kalorifer-havalandirma-izgaras-P88354463)

sipahi
24/01/2016, 00:38
onlarin orjinal oldugunu sanmiyorum, parca no yazili degil... ya da bir gariplik var...
orjinali liste fiyati 150 tl gibi...
5 nolu parca

32730

Orijinal parça benim de her zaman önceliğim ancak böyle bi gün sonra ne olacağı belli olmayan bi parça için bu fiyat farkında yan sanayi bence mantıklı. Kaldı ki hayati bi parça da değil. İnsan bi düşünmüyor değil tabi vardır yahu bi şey bu fark olmaz diye. Ama konu servis olunca olabiliyor da aslında. :)

Sent from my iPhone using

SinanTR
24/01/2016, 09:42
orjinal olsa nolur ki orjinali sıcağı görüp kendini bırakmamışmıydı zaten ben bıraktım öyle duruyo

Mert34
24/01/2016, 15:31
188 ve 20-35 lira mı vay vay vay insanın camları indiresi geliyor böyle şeyler görünce. orjinali ne kadar sağlam ki yan sanayisinden kaçalım havalandırma aynı şekil kalktı deri direksiyon demişler heryeri soyuldu deri vites topuzu demişler soyuldu radio tuşları soyuldu airbag kısmında çizgi var city motoru değişti pandizot desen vokalist olmuş hoparlörler cızır cızır patlak hangi orjinalliğe 188lira istiyorlar

feyzullah
24/01/2016, 16:30
orjinal olsa nolur ki orjinali sıcağı görüp kendini bırakmamışmıydı zaten ben bıraktım öyle duruyo

+++

ORS15
24/01/2016, 20:30
Aracın garantisi devam ediyor.şimdi garantiden degişecek ama fiyatını ve işciligini ögrenir yazarım.ama bu fiat'ta ne kadar çok kıronik sorun var. Adamı delirtecek .birde her servise ugradıgımda egea verelim çok iyi diyorlar bende bu sondu diyorum.

ORS15
24/01/2016, 20:39
Gözü kör ve kulagı sagır sayın fiat.inşallah birgün sağlığına kavuşursunda belki görür, belki duyarsında bu kadar basitttttt hatalar yapmazsın.ya bu kadar vicdansız olunur mu? Bir bak ya, şu ürettiğin aracla bir bak, müşteri şikayetlerine bak .okadar basit hataları varki bu hatalarda bir O KADAR DA CANSIKICI.

feyzullah
24/01/2016, 20:44
Aracın garantisi devam ediyor.şimdi garantiden degişecek ama fiyatını ve işciligini ögrenir yazarım.ama bu fiat'ta ne kadar çok kıronik sorun var. Adamı delirtecek .birde her servise ugradıgımda egea verelim çok iyi diyorlar bende bu sondu diyorum.

Bir fiat klasiği olarak Egea'nın da mutlaka kronik problemleri çıkacaktır ama bence yabana atılacak araba değil :)

ORS15
24/01/2016, 20:48
Bir fiat klasiği olarak Egea'nın da mutlaka kronik problemleri çıkacaktır ama bence yabana atılacak araba değil :)

Belki öyledir ancak ben ruh sağlığımı korumak için:( bu sondu. Ben oradayken bir egea geldi ön taraftan ses geliyor diye. Normal diyip gönderdiler ben hiç şaşırmadım...

feyzullah
24/01/2016, 21:28
Kronik sorunlarının çıkacağından adım gibi eminim. Ama aracı iki defa inceledim bir defa da 120 hplik motor ile test sürüşü yaptım. Aracın iç mekanı, kullanım alanı ve motor performansı beni tatmin etti. Fiat'ı tercih ediyorsak birt takım "kronik" sorunlarla mutlu mesut yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor :)

Mert34
24/01/2016, 22:19
Kronik sorunlarının çıkacağından adım gibi eminim. Ama aracı iki defa inceledim bir defa da 120 hplik motor ile test sürüşü yaptım. Aracın iç mekanı, kullanım alanı ve motor performansı beni tatmin etti. Fiat'ı tercih ediyorsak birt takım "kronik" sorunlarla mutlu mesut yaşamayı öğrenmemiz gerekiyor :)

bence öyle düşünmemek lazım reklamlarda ön yargılardan kurtulun diyorlar ya önce onlar bunları düzeltsinler, yabana atılacak bir fiyata satılmıyor araçlar muadil fiyata seçenekler mevcut. şahsen çevremde düşünenler oldu motorunu beğenip; almalarını önermedim. yeni bir araç sıfır olunca sanayiye götürmekte insana doğru gelmiyor servise bel bağlayınca da 1.6mj dolu bir egea + arızası + bakımı derken... daha iyi bir araca ulaşıyor cepten çıkan

ORS15
24/01/2016, 23:06
Egae da gözlük koyma yeri yok, arka koltukda üçüncü kişi oturunca kafası tavana degiyor,arka sinyal biraz yetersiz kalıyor yağmurlu havada, bunlar benim tespit ettiğim.ama ben encok kıronik sorunlarını merak ediyorum.70 bin tl verip aracı sanayiye götürmek istemem.bence önce fiat kör ve sagır olmaktan vaz gecip, kronik problemlerini cözmeli.aslında fiat'ta hak veriyorum nasıl olsa , araçları satılıyor neden masraf edip kronik sorunları düzeltsin.ama şuna eminim avrupaya sattıgı araclarda malzeme kalitesi aynı degil.

feyzullah
24/01/2016, 23:16
bence öyle düşünmemek lazım reklamlarda ön yargılardan kurtulun diyorlar ya önce onlar bunları düzeltsinler, yabana atılacak bir fiyata satılmıyor araçlar muadil fiyata seçenekler mevcut. şahsen çevremde düşünenler oldu motorunu beğenip; almalarını önermedim. yeni bir araç sıfır olunca sanayiye götürmekte insana doğru gelmiyor servise bel bağlayınca da 1.6mj dolu bir egea + arızası + bakımı derken... daha iyi bir araca ulaşıyor cepten çıkan
Piyasası tam anlamıyla oturmadan, kronik sorunları belirginleşmeden ben Egea falan almam. Benzinli 1.4 Egea'nın fiyatı fena sayılmaz benim işimi de fazlasıyla görür ama az önce belirttiğim nedenlerden dolayı 1-2 yıl beklemeyi tercih ederim.

feyzullah
24/01/2016, 23:20
Egae da gözlük koyma yeri yok, arka koltukda üçüncü kişi oturunca kafası tavana degiyor,arka sinyal biraz yetersiz kalıyor yağmurlu havada, bunlar benim tespit ettiğim.ama ben encok kıronik sorunlarını merak ediyorum.70 bin tl verip aracı sanayiye götürmek istemem.bence önce fiat kör ve sagır olmaktan vaz gecip, kronik problemlerini cözmeli.aslında fiat'ta hak veriyorum nasıl olsa , araçları satılıyor neden masraf edip kronik sorunları düzeltsin.ama şuna eminim avrupaya sattıgı araclarda malzeme kalitesi aynı degil.
Avrupa pazarına sunulan araçların malzeme kalitesinin TR'dekilerden çok üstün ve daha az sorunlu olduğu yönündeki görüşünüzü aynen paylaşıyorum. "Ezber bozan sedan" sloganının beni ikna etmesi için öncelikle "kronik" sorunların başgöstermememesi gerekiyor. Bekleyip göreceğiz gün be gün takipteyim Egea'yı. Forumu da var ve orada kullanıcılar tecrübe aktarımına başladılar.

SinanTR
24/01/2016, 23:20

size muhalefet olmak istemem fikrinize saygı duyuyorum yanlış anlamayın ama fiat işin suyunu çıkarmışken fiattan sıfır araba alacağıma almam ikinci el bi toyata yada ford alır adam akıllı arabaya biniyorum derim

şu konudada bi husus belirtmek isterim ki diğer markalarda kimi zaman çıldırtacak şeyler olmuyo mu oluyo hemde ne fena şeyler mesela hyundai servisleri resmen soyguncu yalancı iftiracı mesela volkswagende bazı hususlarda sorun çıkarıyo bikaç örneği var bide sıfır alınmış ford mondeo gibi bi araba bile 1000 km de yolda kaldı ve arızasını bi türlü bulunamadı istanbuldaki tüm servisleri gezdi araç sonunda araç değişimi oldu gibi her markada bi sürü film dönüyo ama benim esas söylemek istediğin ford,honda ve özellikle toyota malının sonuna kadar arkasında duruyor fiat gibi değil renault bile servis konusunda fiattan bikaç gömlek ilerde

egea içinde bişeyler söylemek gerekirse kullanmadım ama inceledim araç çok basit geldi bana en dolusunda iç donanım olarak benim beklentimin çok altında kaldı 1,6 m.jet en full paket için bana söylenen 72 bin liralık satış fiyatına bikaç yaşında ve çok düşük kilometreli çok iyi bi araç alınabilir.

feyzullah
24/01/2016, 23:31
size muhalefet olmak istemem fikrinize saygı duyuyorum yanlış anlamayın ama fiat işin suyunu çıkarmışken fiattan sıfır araba alacağıma almam ikinci el bi toyata yada ford alır adam akıllı arabaya biniyorum derim

şu konudada bi husus belirtmek isterim ki diğer markalarda kimi zaman çıldırtacak şeyler olmuyo mu oluyo hemde ne fena şeyler mesela hyundai servisleri resmen soyguncu yalancı iftiracı mesela volkswagende bazı hususlarda sorun çıkarıyo bikaç örneği var bide sıfır alınmış ford mondeo gibi bi araba bile 1000 km de yolda kaldı ve arızasını bi türlü bulunamadı istanbuldaki tüm servisleri gezdi araç sonunda araç değişimi oldu gibi her markada bi sürü film dönüyo ama benim esas söylemek istediğin ford,honda ve özellikle toyota malının sonuna kadar arkasında duruyor fiat gibi değil renault bile servis konusunda fiattan bikaç gömlek ilerde

egea içinde bişeyler söylemek gerekirse kullanmadım ama inceledim araç çok basit geldi bana en dolusunda iç donanım olarak benim beklentimin çok altında kaldı 1,6 m.jet en full paket için bana söylenen 72 bin liralık satış fiyatına bikaç yaşında ve çok düşük kilometreli çok iyi bi araç alınabilir.

Ben sıfır araç dahi alsam servisle falan işim olmaz. Garanti deyip yıllarca milleti sömürüyorlar. Belki ilk bakımda giderim ama sonrasında bidaha uğramam. 72.000 TL dediğiniz gibi çok yüksek bir rakam. Benzinli Urban+LPG benim tercihim olur fiyatı da fena sayılmaz.

ORS15
25/01/2016, 08:06
bu durum malzeme kalitesinden kaynaklanıyor. biraz daha kaliteyi artırmalı olmaz böyle.

ORS15
26/01/2016, 09:01
arkadaşlar punto evo larda ve 2013 yeni göğüs olan modellerde bu havalandırma kısmını değiştiren var mı?

KG777
26/01/2016, 10:07
Bu havalandırma kısmı iyi sizde sol köşeden kalkık duruyor :) Benim difuzrde birde tam ortasından çatlama sıkıntısı var :)

Az kaldı biraz daha soğursam satacam... Bıktım saçma problemlerden...

ORS15
26/01/2016, 10:13
Bu havalandırma kısmı iyi sizde sol köşeden kalkık duruyor :) Benim difuzrde birde tam ortasından çatlama sıkıntısı var :)

Az kaldı biraz daha soğursam satacam... Bıktım saçma problemlerden...

Mustafa bey, size katılıyorum, aracınız kaç model ? benim 2013 dilfüruz tam ortadan kalma yaptı.

atillaserin
28/01/2016, 23:21
merhaba bende aynı sorun var . pekala bu parçayı nasıl çıkartabilirim . tarif etmeniz mümkün mü acaba. çünkü ben bir ara ugraştım sökmek için çıkmıyor diger tırnaklarıda kırarım diye korktum vazgeçtim. bir teknigi varmıdır acaba

ORS15
09/02/2016, 22:10
Arkadaşlar difüzör garantiden degişti ancak biraz konsola göre renk tonu farklı geldi,konsol evo kondolu.aracı vermeden önce bakmadım orjinali nasıl acaba.yardımlarını bekliyorum sizin araclarda da aynımı acaba biraz ton farkı var mı teşekkürler.

ORS15
10/02/2016, 08:14
Arkadaşlar difüzör garantiden degişti ancak biraz konsola göre renk tonu farklı geldi,konsol evo kondolu.aracı vermeden önce bakmadım orjinali nasıl acaba.yardımlarını bekliyorum sizin araclarda da aynımı acaba biraz ton farkı var mı teşekkürler.

arkadaşlar, kondolu kelimesini akşam düzelttim , konsolu olarak ama burada hala yanlış,bu nasıl düzelecek şimdi,sorumlu arkadaşlar yardımcı ola bilir mi. teşekkür ederim..