PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nitro obd2 cihazı hakkında

oktayozturk
06/01/2016, 23:33
ECO OBD2 Yakıt Tasarruf Cihazı Dizel Araçlara Uygun Fiyatı (https://www.hepsiburada.com/eco-obd2-yakit-tasarruf-cihazi-dizel-araclara-uygun-pm-otpntecoobd2d)

şöyle bir cihaz gördüm internette kullanan varmı? sizce işe yararmı?

BatuhanK
07/01/2016, 10:43
ben aliexpress üzerinden çok daha ucuza aldım bir deneyeyim diye ama bir faydasını görmedim, zaten mantıken bir işe yaramaması lazım

Arkheon
07/01/2016, 11:19
25-30 lira civarlarında olanlarını deneyin bence.

cdogu
07/01/2016, 11:54
OBD bir haberleşme portudur. Ancak ve ancak aracın bilgilerini okursunuz ya da donanımsal özelliklere komut verirsiniz. OBD'den aracın yakıt-hava karışımına müdahale edilmez. Onun için ECU ile haberleşmek gerekir,ki bu da bambaşka bir porttur.

pdr42
12/01/2016, 00:58
bende ıphone uyumlu var alman markası. Bircok program indirdim. birsuru bilgi okuyabiliyorsunuz hatta bazılarına da mudahale ediyorsunuz ornegin arıza kaydını silebilyorsun. Yalnız tam uyumlu program bulamadım. o da ucretli zaten kenara koydum.Dileyene 100 liraya verebilirim

Evren_c
12/01/2016, 01:29
Cenk'e katılıyorum. Obd2 üstünden sadece bazı bilgiler okunabiliyor olmalı. Dx.com gibi sitelerde 20 liraya bulunabiliyor. Ücretli ve ücretsiz yazılımlarla ios ve android platformlarında kullanabilirsiniz bu cihazları. Sadece veri okumak için kullanılıyor. Bir sure sonra heves geçiyor ve cihaz çekmecede tozlaniyor. Paranız cebinizde kalsın...