PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Triger değişimi 1.4 starjet

ugurturkeli92
27/12/2015, 21:00
1.4 starjet motorlu aracımın trigeri hiç değişmemiş 111 binde aracım mümkünse bi kaç güne değiştirmeyi düşünüyorum 1.4 fire motorlarla aynı triger mi kütahyada yaşıyorum yaşadığım yerde parça sıkıntısı var eğer sökülürse ve 1.4 fire trigeri değilse birde parça bulma derdine düşeceğim

Sent from my iPhone using

feyzullah
27/12/2015, 21:22
Fire ile aynı değil ama t-jet ile aynı olmalı diye biliyorum.

ugurturkeli92
27/12/2015, 21:26
Fire ile aynı değil ama t-jet ile aynı olmalı diye biliyorum.

Tjet trigeri bulmakta bir sorun o zaman şuan için

halils2
27/12/2015, 23:14
Starjetler 16v motora sahip, fire motor trigeri uymaz. Tjet trigeri olma ihtimali var ama kesin değil, önce parçayı tedarik et sonra değişime git.

ugurturkeli92
28/12/2015, 00:43
Bulamıyorum ki nette de yok hiçbiyerden bulamadım

ORS15
28/12/2015, 09:53
Bulamıyorum ki nette de yok hiçbiyerden bulamadım

bir oto parçacıya git, şasi numarasından bakıp parçayı buluyor. yada her hangi bir yetkili servise ara, aracının şasi numarasından parçanın kodunu öğren.bu kotla hangi parçacıya gitsen sana parçayı verir.

ugurturkeli92
28/12/2015, 16:51
bir oto parçacıya git, şasi numarasından bakıp parçayı buluyor. yada her hangi bir yetkili servise ara, aracının şasi numarasından parçanın kodunu öğren.bu kotla hangi parçacıya gitsen sana parçayı verir.

Bulunduğum şehir biraz sıkıntılı olduğu için demiştim mesela amortisör takozunu bulamadım bunu da bulamaz sanayiden evime yürüyerek dönüp sonra triger araştırnasına girmek istemiyorum anlayacağınız

ORS15
28/12/2015, 21:27
Bulunduğum şehir biraz sıkıntılı olduğu için demiştim mesela amortisör takozunu bulamadım bunu da bulamaz sanayiden evime yürüyerek dönüp sonra triger araştırnasına girmek istemiyorum anlayacağınız

istersen şase nosunu ve motor nosunu gönder ben müsait olduğumda buradan öğreneyim , en azından internetten alma şansın olur yine de istersen buradan yani servisten de alırız.

ugurturkeli92
28/12/2015, 21:36
istersen şase nosunu ve motor nosunu gönder ben müsait olduğumda buradan öğreneyim , en azından internetten alma şansın olur yine de istersen buradan yani servisten de alırız.

Teşekkür ederim ilginiz için özelden atcam motor şase no