PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marşa basınca trip tusu da basıyor? :)

aydinhakan
11/12/2015, 14:06
Merhabalar. Son zamanlar havaların soğumasıyla birlikte aracimda garip bir sorun ortaya çıktı. Sabahları ilk marş ta bip sesi duyuyorum ve yol bilgisayarının anlık tüketimden ortalama tüketime gectigini goruyorum. Bunu sadece motor sogukken yapıyor. Gün içinde bi daha yapmıyor. Geçen yıl aynı sorunu hava sıfırın altına düşünce bi kaç kez yapmıştı. Ama o zaman gösterge aydınlık seviyesi değişiyordu. Bu seneyse yol bilgisayarına geçti ve her sabah yapıyor :) ayrıca bi kerede cruise kontrolu açıp kapattı. Yakında farlari ve kornayida çalıştıracak diye korkuyorum. Dediğim gibi bunu sadece marş esnasında yapıyor. Akum 3 yıllık orijinal akü. Acaba onun ömrü bittiği için mi yapıyor. Aynı sorunu yaşayan veya bunun ne olduğunu bilen biri varsa yardımlarını bekliyorum. Teşekkürler :)

mertgecit
10/02/2020, 17:11
Üstadım sorununun üzerinden yıllar geçmiş. Aynı sorun bendede başladı. Anlattıklarının aynısı oluyor. Acaba sorunu cözebildin mi? Oto elektrikciye götürdüm ben bir şey yok diyor.

mertgecit
21/02/2020, 10:19
Sanırım bu olay kimsenin başına gelmemiş. Veya çözümünü bilen yok. Oto elektronikçi ise beyin değişmeli diyor ama oda pek güven vermedi bana.