PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City Arızası Var Mı ?

lansing06
08/12/2015, 20:20
Arkadaşlar aracım durduk yere direksiyonu sertleşti ve direksiyon arıza lambası yaktı . Sola çevirirkende tak diye bir şey sanki engelliyo ve öyle dönüyor . Aracım 10 dakika sonra geri düzeldi lamba söndü . Yolda giderken tekrar yapıcak diye korkuyorum . Şuan için bir sıkıntı servise götürsem problem yok arıza lambası yanmıyor derler başlarından savmak için . Ne yapmalıyım arkadaşlar. Aracım yeni ücüncü sahibinden aldım 2012 model 70 binde.

khanunl
09/12/2015, 00:30
İvedi bir şekilde yetkili servisi gidin ! Aracı bilgisayara bağladıkları zaman servis arızayı görecek.Aracınız yeni model olması sebebiyle sorun çıkartmazlar diye düşünüyorum.Yolda hareket halinde olduğu husunda birazda ajitasyon yapın ve city probleminden haberiniz olduğunu belli edin.Umarım iyi haber alırız.Kolay gelsin.

lansing06
09/12/2015, 00:43
İvedi bir şekilde yetkili servisi gidin ! Aracı bilgisayara bağladıkları zaman servis arızayı görecek.Aracınız yeni model olması sebebiyle sorun çıkartmazlar diye düşünüyorum.Yolda hareket halinde olduğu husunda birazda ajitasyon yapın ve city probleminden haberiniz olduğunu belli edin.Umarım iyi haber alırız.Kolay gelsin.

Hocam şuan için sıkıntı yok direksiyon lambası yanmıyor bilgisayarda arızayı gösterirmi birde bilgisayara bağlamak için ücret talep ediyormu servis . Iyi akşamlar

khanunl
09/12/2015, 01:04
Hiç bir talepte bulunamazlar.Bahsettiğiniz arıza kronik arızadır.Şimdi yanmasa bile tekrarlayacaktır.Aracın body computerinin hafızasında kayıtlı olarak günü saatine varana kadar gözükür.Yeni yıla girmeden bir an önce yetkili servise müraacat edin.Ayrıca fiat müşteri hizmetlerini arayarak şikayet formunu oluşturun !

Mustafa7
09/12/2015, 10:25
Aynı sorunu bende yaşıyorum kontak aç kapa düzeliyordu randevu aldım bugün 9 servise bıraktım.. Kronik bi hata olması muhtemel.. parça 2500-3000 tl arası eğerki öyle bi problem varsa ücretsiz değiştirmek için uğraşıcam.. https://forum.grandepuntotr.com/teknik-yardim/59419-direksiyon-ariza-lambasi-yandi-yardimm.html

lansing06
10/12/2015, 11:38
Hiç bir talepte bulunamazlar.Bahsettiğiniz arıza kronik arızadır.Şimdi yanmasa bile tekrarlayacaktır.Aracın body computerinin hafızasında kayıtlı olarak günü saatine varana kadar gözükür.Yeni yıla girmeden bir an önce yetkili servise müraacat edin.Ayrıca fiat müşteri hizmetlerini arayarak şikayet formunu oluşturun !

Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim . Aracımı bıraktım servis danışmanı LPG den kaynaklı elektrik sorunu olabileceğini söyledi . Makinaya sokup haber vericeklermiş