PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modifiye ile ilgili soru

fatiheyileten
26/11/2007, 20:26
Slm arkadaşlar..yeni bir punto aldım..bişeyler yaptırcam..kapı kolum ve aynalarım siyah..onları gövde rengi olan kırmızı yaptırmak istiorum..birde xenon farla film taktırcam..bunlara önerileriniz var mı ve istanbulda uygun fiyata ve kaliteli nerde yapıolar..yardımcı olursanız sevinirim:shifty:

faruktuzlu
27/11/2007, 16:15
kardeş kapı kollarını ve aynaları boyatabilirsin! ben öyle yaptım! yalnız arabanda boya koruma yoksa yaptır boya işini! çünkü boya koruma varken boya çok zor tutuyor hatta bazı noktalar tutmuyor!!! fazla para almıyorlar 60-70 ytl en fazla! film için de çok aman aman bir para ödemene gerek yok bence! 100-150 ytl lik film yeterli! polis söktürse de cebin fazla yanmaz! xenon farı da forumda konuları var oradan fikir edinebilirsin! doğru xenon bulmak gerekli!

fatiheyileten
27/11/2007, 19:48
saol çok teşekkür ederim...

ruzgar
02/12/2007, 14:24
arkadaşlar cam fılmı yerıne lazer daha ıyı oluyor assayukarıda fıyatlar aynı hemde sokulmuyor ceza yazarlarsada ıkı yonlude aynı ama bu lazerı yapan ıstanbulda bıyer var baska yerler pahalı yapıyor cunkı camları o fabrıkaya goturuyorlar incesu kimya dıye bır ısletme baglantı kurulursa yardımcı olurum

okinen_26
02/12/2007, 14:33
arkadaşlar cam fılmı yerıne lazer daha ıyı oluyor assayukarıda fıyatlar aynı hemde sokulmuyor ceza yazarlarsada ıkı yonlude aynı ama bu lazerı yapan ıstanbulda bıyer var baska yerler pahalı yapıyor cunkı camları o fabrıkaya goturuyorlar incesu kimya dıye bır ısletme baglantı kurulursa yardımcı olurum
bu lazerle karartma ıslemı ne kadara mal oluyor bıde ıstedıgın koyuluk olusturulabılıyormu ??