PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka Havalandırma Üfleme Sorunu

ikd1903
24/11/2015, 15:38
Merhabalar aracım grande punto 2011 active modelidir. arka tarafta ayak orta bölümde yer alan havalandırma çalışmıyor(üflemiyor)
havayı sadece ayaklara vermeme rağmen hiçbir şekilde aktif olmadı. tıkanma sorunu olabilir mi yada ne şekilde çalışıcak ? bu sorunu yaşayan başka karşılanınız var mıdır?
yardımlarınızı bekliyorum..

gorillaz
24/11/2015, 17:01
Oncelikle hosgeldiniz.
Yanlis bilmiyorsam arkadaslar duzeltsinler beni ama ayni arac ben de var ve arka bölümdeki havalandirma gösteriş amacli takilan kolcaka ait olmasin.
Resim ekleme sansiniz varsa daha detaylı bilgi vermeye calisiriz.

khanunl
24/11/2015, 17:47
Merhabalar aracım grande punto 2011 active modelidir. arka tarafta ayak orta bölümde yer alan havalandırma çalışmıyor(üflemiyor)
havayı sadece ayaklara vermeme rağmen hiçbir şekilde aktif olmadı. tıkanma sorunu olabilir mi yada ne şekilde çalışıcak ? bu sorunu yaşayan başka karşılanınız var mıdır?
yardımlarınızı bekliyorum..

Boşuna havalandırmasını beklemeyin aktiflerin öyle bir özelliği yok !

ykaya1983
24/11/2015, 21:22
Arkadaşın söylediği doğru arkadaşlar.Ön koltukların alt tarafında arkadaki yolcuların ayaklarına hava üflemesi için hava kanalları vardır.Havalandırma düğmesini ayaklara ayarladığınızda buradan hava üfler.

Mert34
24/11/2015, 21:33
koltukların altında var üfleyen kanallar bende temizlerken görmüştüm kolçak arkası görsel ama

volkan1065
24/11/2015, 21:44
kolçakta değil ayaklarımızı uzattığımız yerde yatsı şekilde bır havalandırma yerı var ancak burdan sıcak yada soğuk bir hava gelmiyor. Benım araç dinamic ama bendede çalışmıyor.

ikd1903
01/12/2015, 09:24
cevaplarınızı yeni gördüm arkadaşlar teşekkürler.. anlaşılmıştır.. görsel olarak neden koyarlar anlamam =) oyuncak araba mı bu şaşırtıcı =))