PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rolantide Titreme

conywolker
22/11/2015, 23:51
Merhaba arkadaşlar
Aracım 2007 dualogic fire active
Aracimda rolantide titreme mevcuttu ancak bugün şunu farkettim yokuş yukarı viteste yada boşta farketmez durduğu zaman çok aşırı titriyor normal düz yerde durduğunda titreme var ile yok arasında yokuş aşağı durduğunda titreme hiç yok sizce sorun nerden olabilir?

trakyaLii
23/11/2015, 00:03
Kardes motor yagini kac kullaniyosun bide bujileri hic kontrol ettirinmi

ethemyigit
23/11/2015, 01:22
arkadasım bu konu cok derın ben hala bu konu uzerıne çalışıyorum bendede var fazlaydı buji kablosu değiştirdim azaldı hatta bi ara o kadar çoktu kı
sanayıde bınen bı usta aks bozuk ondan sallıyo bıle demıstı o kadar fazlaydı ama bircok sebebi var
buji buji kablosu ve bobin olma ihtimalı var bunun haricinde bu işin asıl doktorunu bursada bayram iznine gittigimde bulmustum ama yaptırmaya vaktım olmadı
su an bendede hafif var bursada buldugum usta fire motorlar sureklı lpg ile kullanılınca yazılımı zamanla bozuluyor ve sonrasında motor ayarı değiştigi için
zamanla sarsıntı ayarı yapıyor yazılımı guncelleyınce duzelıyor demışti ama yaptırmak kısmet olmadı
ıstanbul avrupa yakası veya anadoluda olabılır trakyada olur bu işten anlayan bi bildiğiniz usta varsa bende gitmek isterim yoksa bı cumadan nıyetı bozup sırf bunun
için bursaya gidecegim