PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto hakkında...

burakdryl
13/11/2015, 21:19
Arkadaşlar merhaba.. punto almayı düşünüyorum.. daha wv polom vardı.. biriyle görüştüm boya degısen yok. 2006 1.3 114000 km'de emotion paket.. 26750 ye anlaştık.. sizce fiyat iyimidir ? birde paket ve araçla ilgili az yaktığından başka hiçbir bilgim yok.. birşeyler paylaşabilirseniz çok sevinirimm... zaman ayırıcak herkese teşşekkür ederim..

SinanTR
14/11/2015, 17:52
2006-2007 modellerde direksiyon sistemi sıkıntı diye okuyoruz emotion modele ve düşük km li dizele göre fiyat fena değil puntolarda elektrikli direksiyon var ona baktırın düzgün kullanılmışsa zaten motor ve yürüyende ağır bi sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum piyasa çakal dolu dikkat edin iyice baktırın

haruncoban
14/11/2015, 21:00
araç sahibi city moduna (elektrikli direksiyon) garanti versin alın. polodan çok daha konforlu ve rahat bir araçtır. city ye alıştınmı vazgeçemezsiniz. birde emotion yok diye biliyorum. yanlışşsa affola. free active var boş model birde dinamic paket. en belirgin fark hava yastığı sayısı ve dijital klimadır. iki modelde abs klima yol bilgisayarı elektrikli aynalar standarttır. aklıma gelen bunlar. hayırlısı olsun

halilimo
14/11/2015, 23:31
Genelde 2006 larda sorun yasayan cok bir miktar 2007 lerdede var paket olarak active dynemic emotion servise kontrol ettirirseniz citynin degismis mi sikintili mi oldugunu soyler bu km ye kadar birsey olmamissa bence sorun olmaz o aracta simdiye kdr coktan city sorunu yasanirdi

burakdryl
16/11/2015, 16:30
sağolun arkadaşlar bilgiler için. city de filan bir sıkıntı yok görünürde bugün epeyi kullandım.. bu yol bilgisayarını türkçeye çevirebiliyormuyuz ya ? :)