PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto evo bağaj şu alma sorunu

sosyete35
01/11/2015, 11:27
Aracımı yeni aldım geçen gün yağmur yağdı ve bağajı açtım ve sol takoz kısmından suyun súzuldúğúnú gördüm araştırmam sonucu bu herkesin karsilastigi bir problemmis
çözen varsa yardimci olursa sevinirim yer izmir

gurcan45
01/11/2015, 16:34
su alan taraftakı stop lambasını sokup bakın bazen stop elektırık kabloları oradakı lastıgı ezıyor o yuzden su alıyoz hem gp de hemde evoda karsılastıstım bu sorun ile

acemi
01/11/2015, 17:29
puntolarda o özellik standart geliyor, fiat markasını hatırlatsın diye yapmışlar :D bazen diyorum güzel araba lan işte, sonra bagajı açınca kendini hatırlatıyor bana

Tercan
04/10/2018, 12:39
arkadaşlar geçenlerde bagaj kapısındaki döşemede catlak olduğu için döşemeyi söktüm. döşemeyi hemen geri takmadım sonra bagajdan birşey almak için bagaj kapağını actığımda içeride çamdan su kaydığını gördüm. biraz incelediğimde suyun silecek cantalarının oradan girdiğini gördüm. akşam sanayiye camcıya götürdüğümde ilk defa böyle bişeyle karşılaştığını söyledi bana inanmadı. çünki contalar felan sağlamdı. yanindaki çocuktan şaşalla su istedi suyu bir döktü silecek yerinden içeriye baya baya su giriyordu giren su ilecek motorunun üstünden yere damlıyordu. böyle sorun yaşayan varsa silecek çontasını felan kontrol ettirsin.