PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Grande Punto ?????

uguray77
23/11/2007, 20:53
Arkadaşlar bu forum sitesini yeni buldum gayet güzel hazırlayanlara öncelikle teşekkür ederim..

Bir BMW sürücü olarak arabamdan çok memnunum ama evlenmiş olmam ve coupe arabanın bize dar gelmesi sebebiyle 14 cc compact bi araç arıyodum gp bana uygun geldi ama hiç sürmedim.. Arabamın değeri 20000 - 21000 YTL değerinde bu fiyatlara Gp (5 K) dig- Emu) bulunabilirmi..

Arabanın kronik bi sorunu varmı?
Bende 320ci Olduğu için performansı kıyaslamıcam ama kendi sınıfına göre Gp nin performansı nasıl?

Yakıt durumu?

Şimdiden teşekkürler

h k
23/11/2007, 21:09
bence önce bir test sürüşü yapın , bmw den sonra gp pek zevk vermeyebilir. iç mekan kalitesini beğenmeniz zor olur diye düşünüyorum.

bunun dışında büyük bir kronik sorun yok , çıkan sorunlar servislerde çözülüyor. forumda çokcana örneklerini okuyabilirsiniz. tüm motor seçeneklerinde yakıt tüketimleri muadillerine göre düşük seviyelerde , motor seçeneklerine göre perfomanslı olanları da var zayıf olanları da. 20 - 21 e benzinli dynamic modelleri rahat bulabilirsiniz , dizel için biraz daha yukarı çıkmak gerek.

Ah-MeT
23/11/2007, 21:23
selam uygar bey oncelikle sitemize hos geldiniz "TANISMA" kısmında biraz kendinizi tanırtırsanız sizi biraz tanımış oluruz :) (devrik cümle oldu biraz)
GP gorunum bakımından performans bakımından ve konfor bakımından benim cok hosuma gidiyor bende evliyim tercihim 5 kapı oldu.
yakıt tuketimi az ve performansı guzel bir araç diesel icin konusayım benzinli olanını kullanmadım. emu versionunda konfor bakımından biraz daha gelismis dier verisonlara gore. grande punto almanızı tavsiye ederim çok hoş bir araç yerinde durmuyor:)
test surusu yapmanızı tavsiye ederim.
saygılar

Linos
23/11/2007, 21:56
Uğuray, sorularının cevapları forum içinde mevcut! Biraz incelediğin taktirde göreceksin... ;)

Aramıza katılman ümidiyle...

uguray77
23/11/2007, 23:50
çok teşekkürler arkadaşlar test sürüşü için müracaat ettim bakalım inşaallah gidip denicem