PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hiç bir fikrim yok lütfen yardım :(

Timo
24/10/2015, 14:49
Merhaba arkadaşlar aracımı yeni aldım geçen şiddetli bir yağmur yağdı araca binmek zorunda kaldım işimi bitirip park ettim ve bir kaç saat sonra tekrar bindim aradan yarım saat geçmeden gösterge panelinde ışıklar yanmaya başladı fakat arabayı kapatıp açınca bu ışıklar bir saat kapanıyor ve tekrar yanıyor anlamış değilim aracın eski sahibini aradım bana firen sistemi ile bir arıza olduğunu söyledi bir kablo tarif ettik sök tak düzelir dedi fakat bu kafama yatmadı sizlerin de düşüncelerini almak isterim sizce sorunum nedir ve Nasıl gideririm şimdiden teşekkürler.

https://i.hizliresim.com/RB00Wa.jpg

evren iskent
28/10/2015, 15:31
Merhaba arkadaşlar aracımı yeni aldım geçen şiddetli bir yağmur yağdı araca binmek zorunda kaldım işimi bitirip park ettim ve bir kaç saat sonra tekrar bindim aradan yarım saat geçmeden gösterge panelinde ışıklar yanmaya başladı fakat arabayı kapatıp açınca bu ışıklar bir saat kapanıyor ve tekrar yanıyor anlamış değilim aracın eski sahibini aradım bana firen sistemi ile bir arıza olduğunu söyledi bir kablo tarif ettik sök tak düzelir dedi fakat bu kafama yatmadı sizlerin de düşüncelerini almak isterim sizce sorunum nedir ve Nasıl gideririm şimdiden teşekkürler.

https://i.hizliresim.com/RB00Wa.jpg
Sanki fren balatasi isareti gibi. Yanliz kablo cikarip takmak pek mantikli gelmedi bana. Onceki sahibi tarif ettiyse daha ince onun da basina gelen bir hadise olabilir.

Saygilarimla.

SM-N910C cihazımdan gönderildi

Kadir00906
29/10/2015, 08:20
Kitapçıkta uyarı ve ikaz lambaları bölümü var, oradan bakıp sonra servise danışabilirsiniz.Ezbere iş yapmayın derim.

KG777
29/10/2015, 16:02
Fren pedalının altında bir sensör var. O arızalanmış, Değiştirin düzelir. Müşürde diyor bazıları.

ethemyigit
29/10/2015, 17:38
hıc ugrasma gıt bı ozel servıse baglattır bılgısayara zaten ekranda ne arızası oldugu yazar ona gore bakarsın

SinanTR
29/10/2015, 21:51
bu fren destek sistemi arızası diye biliyorum hani yokuşlarda geri kaymayı önleyen bi sistem varya sanırım o

Timo
04/11/2015, 22:35
Teşekkürler arkadaşlar Zaman ayırdığınız için yarın servise gösteriyorum aracımı