PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City Arızası-Değişim

Fora61
09/10/2015, 09:23
Arabayı yeni aldım. Arabayı baktırdığımda city arızası gözükmüyordu 1-2 hafta sürdükten sonra araba soğukken çalıştırdığımda direksiyon lambası yanıyodu sağa sol yapınca sönüyodu. Servise gittim city başlangıcı dedi, yetkili servise git km düşük hepsini karşılamasalarda bir kısmını karşılarlar dedi usta. Yetkili servise gittim şasi numarasını girdi sisteme %100 karşılıyoruz dediler sipariş verdiler 2-3 güne parça gelicek. Aracım 2006 model 78 binde. Bilgi amaclı yazdım umarım aynı sorunu çekenler benim kadar şanslı olurlar.

frter
14/10/2015, 01:11
Bende de 2011 evo var. Ben de servise gittim makineye bağladılar hata kodu verdi. Hata kodunu Fiat'a yolladılar akşam haber geldi yarın gelin ücretsiz değişim yapacağız diye. Ertesi gün de ücretsiz değişim yapıldı.

ZeRg
14/10/2015, 12:49
Hayırlısı olsun hadi inş.

serkanmsg26
08/11/2015, 23:25
Bende de 2011 evo var. Ben de servise gittim makineye bağladılar hata kodu verdi. Hata kodunu Fiat'a yolladılar akşam haber geldi yarın gelin ücretsiz değişim yapacağız diye. Ertesi gün de ücretsiz değişim yapıldı.

Hocam bende de 2011 evo var, kısa bi süre önce benim de city ışığı bir sefer yandı, durdurup çalıştırınca sıkıntı kalmadı. Öğrenmek istediğim, aracınızın uzatılmış garantisi var mı? İzlediğiniz prosedürü kısaca anlatırmısınız?

halilimo
08/11/2015, 23:38
Oldukca guzel haber fiatta gelisme var

ibrahimaydin
18/11/2015, 11:14
Merhaba. bir an önce yetkili servise gidin. Allah göstermesin her an kaza yapabilirsiniz.

serkanmsg26
19/11/2015, 11:19
Merhaba. bir an önce yetkili servise gidin. Allah göstermesin her an kaza yapabilirsiniz.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Eskişehir Birmottan arıza randevusu aldım, randevu günüm geldiğinde Ercan bey konu ile ilgilendi durumu anlattım, makineye bağladılar city arızası tespit edildi, city direksiyon değişim gerektiği söylendi. fabrika ile yazışma yapılmış değişimin fiat tarafından iyi niyet garantisi kapsamında gerçekleştirileceği, parça ellerinde olmadığı 1 gün kargo gelmesi için beklemem gerektiği söylendi. Dün itibarı ile aracımda city değişimi yapıldı ve akşam aracı teslim aldım. Herhangi bir ödeme yapmadım. City sorunu yaşayan arkadaşların önce fiat yetkili servislerine gitmeleri gerektiğini düşünüyorum.

SinanT
19/11/2015, 12:15
Geçmiş olsun Serkan.
Sorunsuz kullanabilirsiniz inşallah.

gorillaz
19/11/2015, 15:52
Ne güzel sonuçlar. Insallah herkesin ki sonuçlanır.