PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City Sorunumu Yaşıyorum Acaba ?

barissan
02/10/2015, 15:57
Merhaba Arkadaşlar aracımı alalı 2 hafta kadar oldu. Sorunum şu ilk kontağı açtığımda aracı çalıştırınca direksiyon simgesi çıkıyor sağ sol yapınca sönüyor sertleşme yaşamadım ama şu var araç bariz bir şekilde sola çekiyor. Aracımda kaza var ondandır diye düşündüm ama şasede eğrilik yok ağır bi kazasıda yok. Sizce city arızam mı vardır ? KM de çok yüksek 350 bin de servise gitmeliyim forumu okudum km yüksekse olmaz falan denmiş bazı yerlerde ama ne yapmalıyım city arızası varmı yokmu bu belirtilere ne dersiniz. Rot Balans ayarıda yapıldı ama sola çekme sorunum devam ediyor çözüm bulamadım. Teşekkürler.

arenas
02/10/2015, 17:27
Servislerde şansini dene bence,hatta red cevabi alirsan baska serviste yine dene şansini.
Başka bi parça için istanbuldaki servisler red cevabi vermişti,tatilde edremitte servise tekrar kayit olusturdum onay çikti

Fora61
02/10/2015, 17:37
Servislerde şansini dene bence,hatta red cevabi alirsan baska serviste yine dene şansini.
Başka bi parça için istanbuldaki servisler red cevabi vermişti,tatilde edremitte servise tekrar kayit olusturdum onay çikti

Bu city arızasımı acaba aynı sorun şuan bendede var 2 hafta kadar oldu alalı arabayı. Aracı çalıştırınca direksiyon ışığı yanıyor direksiyonu oynatınca sönüyo dahada yanmıyor. Şimdi benim içimede bir kurt düştü. Aracım 2006 model 78 binde henüz.

arenas
02/10/2015, 17:40
Bu city arızasımı acaba aynı sorun şuan bendede var 2 hafta kadar oldu alalı arabayı. Aracı çalıştırınca direksiyon ışığı yanıyor direksiyonu oynatınca sönüyo dahada yanmıyor. Şimdi benim içimede bir kurt düştü. Aracım 2006 model 78 binde henüz.
Benimkisi city degil de,demek istedigim bu onay yada red veren sistem keyfe keder bi durum.ilk gittiginiz servis red verirse başka servislerde şansiniz: deneyin diyorum

Fora61
02/10/2015, 17:54
Benimkisi city degil de,demek istedigim bu onay yada red veren sistem keyfe keder bi durum.ilk gittiginiz servis red verirse başka servislerde şansiniz: deneyin diyorum

Anladım işallah city deildir ozaman.

Fora61
09/10/2015, 10:05
Kardeşim aynı sorun bendede vardı dün servise gittim city başlangıcı dediler. Konuyu açtım okuyabilirsin.

katip onur
09/10/2015, 14:40
Sorun muhtemelen city direksiyon, bir de akü zayıfsa o zamanda city direksiyon arızası verebiliyormuş diye söylemişlerdi bana belki de akü zayıftır. Bende garantisi dolduktan sonra ücretsiz yaptırmıştım (90.000 km'de), Erasta'dan yukarıya Otogar'a doğru çıkarken Pınarbaşı Yetkili Fiat Servisi var oraya bir göstert, ellerinden geldiklerince yardımcı oluyorlar.