PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selçuk Bey'e bir teşekkür.

egeo
29/09/2015, 15:34
Merhaba arkadaşlar. Forumda görüp de telefonla ulaştigim ve yardimi sayesinde kisa surede en uygun trafik sigortasina sahip oldugum holigan nickli Selcuk bey'e bir tesekkur de ben etmek istiyorum izninizle. Bu sayede kendisiyle tanistigimiz icin forum yonetimi ve kullanici arakadaşlara da tesekkur etmek gerekiyor, kiymetini bilmemiz gerekiyor kanisindayim. Egemen Simsk.

holigan
29/09/2015, 16:20
Merhaba arkadaşlar. Forumda görüp de telefonla ulaştigim ve yardimi sayesinde kisa surede en uygun trafik sigortasina sahip oldugum holigan nickli Selcuk bey'e bir tesekkur de ben etmek istiyorum izninizle. Bu sayede kendisiyle tanistigimiz icin forum yonetimi ve kullanici arakadaşlara da tesekkur etmek gerekiyor, kiymetini bilmemiz gerekiyor kanisindayim. Egemen Simsk.

Uğur bey ben teşekkür ederim.

Kazasız , belasız günlerde inşallah.

mertvural90
29/09/2015, 18:54
benimde zorunlu trafik sigortamın süresi dolmak üzere. ne yapmam gerektiği hakkında pek bilgim yok açıkçası(1 senelik şoförüm.). Arabayı geçen sene alırken aldığımız yerde yapmışlardı şimdi nerede ve kimin aracılığı ile yapıcam kafam karışık.

holigan
30/09/2015, 10:28
benimde zorunlu trafik sigortamın süresi dolmak üzere. ne yapmam gerektiği hakkında pek bilgim yok açıkçası(1 senelik şoförüm.). Arabayı geçen sene alırken aldığımız yerde yapmışlardı şimdi nerede ve kimin aracılığı ile yapıcam kafam karışık.

Mert selamlar, dilersen ruhsatın fotoğrafını bana dm'den gönderebilirsin.
Bende gerekli araştırmayı yapıp teklifleri sana iletirim.

mertvural90
30/09/2015, 11:54
Mert selamlar, dilersen ruhsatın fotoğrafını bana dm'den gönderebilirsin.
Bende gerekli araştırmayı yapıp teklifleri sana iletirim.

teşekkürler ilginiz için öncelikle.
ruhsat şu an yanımda değil akşam veya yarın sabah göndersem olur mu? Birde buradan dm nasıl gönderiliyor bulamadım alttaki telefondan whatsapp dan göndersem olur mu?

holigan
30/09/2015, 12:17
tabi tabi olur.

0533 716 33 69 telefon numaram.Whatsapp'tan da gönderebilirsiniz.:)