PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pendik buluşmasına katılan üyelerimizden özür diliyorum

cadencepunto
21/11/2007, 02:38
arkadaşlar özür dileyerek vede affınıza sıgınarak bu konuyu açıyorum ancak bugün kendime gelebildim inanın çok üzgünüm orhanla birlikte bişeyler yapabilmek için ugraştık fazla başarılı olamadıgımıza inanıyorum çünkü yetişemedik sizi daha iyi agırlamak hayali bizi baya uykusuz bırakmıştı oysaki ankaradan gelen dostlarımızdan ayrıca özür diliyorum onlarla özellikle ben hiç ilgilenemedim işlerim sebebiyle bazı arkadaşlarada darıldım organizasyonu orhanla birlikte düzenlediğimiz için bizim yönlendirmelerimize birazda olsa uyacagınızı düşünmüştüm yinede bizi yanlız bırakmayıp yanımızda oldunuz saolun

yvz72
21/11/2007, 13:01
kardeşim sen sıkma canını gayette güzel bi buluşmaydı.siz elinizden geleni yaptınız biz burda bi aileyiz.herkesin ufak tefek hataları olmuş olabilir.hersey dört dörtlük olacak diye bişey yok önemli olan hep beraber güzel vakit gecirmek yeni arkadaşlarla tanışmak birbirimizle kaynaşmak.özellikle binbir zorluklarla getirdiğiniz araclar ve yaptınız hersey için ben kendi adıma tekrar tesekkürlerimi sunuyorum.

oguzhan ozcan
21/11/2007, 15:16
Ersen abi herşey çok güzeldi buna inan hele o getirdiğin arabalar herkesi bitirdi resmen (motorlu gençliği bile :D )Aynen devam ustacım.Eline yüreğine sağlık...Bence anadolu grubu orhan ve ersen birlikteliği oldu bu galiba he yanlışmıyım...

misafir3
21/11/2007, 20:12
ewet arkadaşlar ersen abımde bende hatda yavu zabımde cok yorulduk gercekten farklı olsun farklı ızlenıumler bıraksın dıye baya ugrastık bızım ıstek dııs bazı degısık organızasyon bozuklugu oldu ve gercekten sölmek ıstıyorum ersen abım gercekten farklı bır hava yarattdı vede basardı ona kucak dolusu sevgılerımı ıletıyorum emeklerıne saglık gercek dostluk arkadaslık bu gunlerıde bellı olurr..bence basardık ersen abı gercekten farklı oldugumuzu bırkez daha gozterdık ...

cadencepunto
21/11/2007, 20:35
senin çabaların ve çırpınışlarının en büyük şahidide benim orhan iyiki varsın

efekayhan
22/11/2007, 10:25
ersen orhan siz bi tanesiniz her şey için teşekkürler aynen devam bırakmak yok

hakan7901
24/11/2007, 19:04
Ben yoktum ama eminimki çok güzel olmuştur..!

alpsarıoğlu
01/12/2007, 22:27
ersen abi sizin çabalamanız birşeyler ortaya çıkartmanız bile yeter aksine süper bir buluşma oldu herkes beğendi ve hoşnut kaldı bence o getirdiğin arabalar zaten olayı bitirdi herşey mükemmeldi :)

emek gösterilmiş-verilmiş bişey başarının temasıdır... ;)