PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City sorunu bedava kolay cozumu

mywzz
22/09/2015, 15:30
Beyler kardesime biraktigim puntonun hic bir city arizasi yokken bakimda pc de city arizasi okudular degismei gerekiyor dediler 2000 kusur fiyay cikardilar bende gerek yok nasilsa sikinti yapmiyo dedim ve gecen servise uğramıştım garantiden degiselim talebinde bulundum 2006 moldel arac servise nadir giden bir arac 1 hafta surmeden yanit geldi parcam gelmis bayram sonrasında degisecekler ucretsiz

Mertdalkran12
22/09/2015, 15:40
Ben aracımı ilk aldığımda daha farkında değildim taa ki 80-90 km hızla giderken direksiyon birden kilitlendi, kontağı kapatıp açtığımda düzeldi. Puntoların kronik sorunu olduğunu öğrendim. Servise gittim ücretsiz değişim talep ettim, 2 gün sonra ana fabrikadan olumlu cevap geldi. 2600 tl lik city modu değişti.

mehmetheleloy
22/09/2015, 16:44
Puntolarda kronik değil, 2007 model altı puntolarda kronik. Evolarda ve üst modellerde böyle bir şey neredeyse yok.

Beyler kardesime biraktigim puntonun hic bir city arizasi yokken bakimda pc de city arizasi okudular degismei gerekiyor dediler 2000 kusur fiyay cikardilar bende gerek yok nasilsa sikinti yapmiyo dedim ve gecen servise uğramıştım garantiden degiselim talebinde bulundum 2006 moldel arac servise nadir giden bir arac 1 hafta surmeden yanit geldi parcam gelmis bayram sonrasında degisecekler ucretsiz
nerede yaptırdınız? hanig servis?

Mertdalkran12
22/09/2015, 23:54
Kozyatağındaki Arma fiat yetkili servisinde değişti. Araba 2 gün serviste bekledi.

tyanaarge
28/09/2015, 21:46
Arkadaşlar aracımı 2 ay önce aldım 2005 model dizel punto şu an araç city arızası veriyor arıza lambası yanıyor aracın 2 ci sahibiyim faturasına kadar duruyor servise gitsem ücretsiz yaptırabilirmiyim serviste bir arkadaşım var abi km çok yüksek garantiden yapmazlar dedi bende üstüne düşmedim araç şu an 240 binde ama kaza darbe değişen boya yok orjinal bi araç...

cihankarakas
28/09/2015, 22:20
Arkadaşlar aracımı 2 ay önce aldım 2005 model dizel punto şu an araç city arızası veriyor arıza lambası yanıyor aracın 2 ci sahibiyim faturasına kadar duruyor servise gitsem ücretsiz yaptırabilirmiyim serviste bir arkadaşım var abi km çok yüksek garantiden yapmazlar dedi bende üstüne düşmedim araç şu an 240 binde ama kaza darbe değişen boya yok orjinal bi araç...

Çok zor garantiden değiştirme ama Yinede bir şansını dene belki değiştirirler belli mi olur :busted_b:

mywzz
29/09/2015, 10:41
beyler aracı az once servıse bıraktım hıc bır ucret talep edılmeden cıty degısecek parca gelmıs 2800 tl lık masrafı hıc sıkıntı yasamadan 3 gun ıcerısınde ılk basvurda onay geldı 1 haftada parca geldı suan degısıyor ve aracımda cıty sorunu yasamadan degısılıyor :D

Zafer92
29/09/2015, 17:36
beyler aracı az once servıse bıraktım hıc bır ucret talep edılmeden cıty degısecek parca gelmıs 2800 tl lık masrafı hıc sıkıntı yasamadan 3 gun ıcerısınde ılk basvurda onay geldı 1 haftada parca geldı suan degısıyor ve aracımda cıty sorunu yasamadan degısılıyor :D

zonguldak servisinde bana makine takma ücreti 50 tl istedi... hayret valla size bişey dememişler.. hayırlı olsun bu arada allah kaza bela vermesin..

mywzz
30/09/2015, 01:15
Saolun allah razi olsun

trakyaLii
30/09/2015, 03:43
hayırlısı olsun ins sorun açmaz bidaha.. peki talebi nereye nasıl bulundunuz

mywzz
30/09/2015, 11:06
hayırlısı olsun ins sorun açmaz bidaha.. peki talebi nereye nasıl bulundunuz

Hocam araci servise bakima birakmistim en son almaya gittigimde faturayi aldim sol kosede city arizali yaziyordu bende sasirdim ben hic ariza gormedim nasil oluyor diye sordum bilgisayarda gozukmus ozaman degisin dedim talep actilar 3 gun sonrada aradilar ucretsiz degistirelim gelin dediler hic zorluk cikmadan

feyzullah
30/09/2015, 12:00
Hocam araci servise bakima birakmistim en son almaya gittigimde faturayi aldim sol kosede city arizali yaziyordu bende sasirdim ben hic ariza gormedim nasil oluyor diye sordum bilgisayarda gozukmus ozaman degisin dedim talep actilar 3 gun sonrada aradilar ucretsiz degistirelim gelin dediler hic zorluk cikmadan

Geçmiş olsun. Sorun çıkmadan tespit edilmiş olması ve kolaylıkla arızanın giderilmesi sevindirici bir gelişme. Ücretsiz değişimle ilgili eğer sizin için bir sakıncası yoksa fatura veya ilgili belgeleri paylaşabilirseniz bu sorunu yaşayan veya yaşayacak olanların elinde resmi belge olur.