PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar yardım edermisiniz ?blaupunkt

xtremetrx
20/11/2007, 23:43
arkadaşlar ben blaupunkt Bluetooth & USB interface almayı düşünüyorum..

yalnız usb girişli video ve mp3 oynatıcı bağlayabiliyormuyuz? yoksa sadece flash belleklermi bağlanıyor ?

eyer video ve mp3 oynatıcı bağlatıla biliyorsa tavsiye edeceğniz bir cihaz varmı ?

mp3 wma mp4 mpeg oynata bilen şarjlı bir cihaz söküp akşamları çıkarıla bilen :uhm00000:

teşekkürler

xtremetrx
21/11/2007, 20:56
YaV birtane yardım edecek yokmu :D

unik06
21/11/2007, 21:46
arkadaşlar ben blaupunkt Bluetooth & USB interface almayı düşünüyorum..

yalnız usb girişli video ve mp3 oynatıcı bağlayabiliyormuyuz? yoksa sadece flash belleklermi bağlanıyor ?

eyer video ve mp3 oynatıcı bağlatıla biliyorsa tavsiye edeceğniz bir cihaz varmı ?

mp3 wma mp4 mpeg oynata bilen şarjlı bir cihaz söküp akşamları çıkarıla bilen :uhm00000:

teşekkürler

video oynatıcı aleti bağlarken niyetin nedir acaba?
içindeki mp3 leri çalabilmek mi?

xtremetrx
21/11/2007, 21:49
video oynatıcı aleti bağlarken niyetin nedir acaba?
içindeki mp3 leri çalabilmek mi?

yolcu olarak gittiğimde film atıp izlemek ... veya klip olabilir..

unik06
21/11/2007, 22:12
yani amacın,
video oynatıcını pilsiz olarak buna bağlayıp o şekilde kullanmak?

aksi taktirde video oynatıcıları "video izlemek için" buna bağlamak biraz enteresan bir durum olur da :)

yerliplaka34
22/11/2007, 14:09
anladığım kadarıyla sen harici bir cihaz bağlayıp görüntüyü cihazdan sesi arabanın ses sisteminden dinliyceksin o halde yapıcan çok basit bitane aux soketi almak bununda maliyeti 20ytl.. alan arkadaşlar var..
mp4 oynatıcını kulaklık çıkışını aux jakın girişine bağlarsan filmi oynatıcıdan sesi arabanın hopörlerinden dinlersin.. umarım yanlış anlayıp farklı bi konudan bahsetmedim.. :D

xtremetrx
22/11/2007, 20:40
anladığım kadarıyla sen harici bir cihaz bağlayıp görüntüyü cihazdan sesi arabanın ses sisteminden dinliyceksin o halde yapıcan çok basit bitane aux soketi almak bununda maliyeti 20ytl.. alan arkadaşlar var..
mp4 oynatıcını kulaklık çıkışını aux jakın girişine bağlarsan filmi oynatıcıdan sesi arabanın hopörlerinden dinlersin.. umarım yanlış anlayıp farklı bi konudan bahsetmedim.. :D

:D :D aslında demek istediğim video oynatıcı ve aynı zamanda mp3 çalar bir cihazı bluetooth /usb arabirimi ne takıp otomobilin ses sisteminden dinleye bilirmiyiz diye sormak istedim :D ben 20 ytl lik aux sokeyti almıyacam yani bluetooth /usb arabirimi ni alıcam ondan sormuşdum..

birde bana önerebileceğiniz bir cihaz varmı ?? :board_yu:

Saygılar :D