PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otomatik Cam açma kapama sorunu

Zafer92
16/09/2015, 08:47
Herkese günaydın arkadaşlar... Benim aracımda sağ-sol ön camlar için düğmeye bastığımda otomatik olarak iniyor fakat kapatırken sol cam otomatik olarak kalkarken sağ cam kalkmıyor bu sistem böylemi yoksa neden kaynaklanır?
İlginiz için teşekkürler..

efeekurtt
16/09/2015, 16:27
Active donanimsa malesef sistem boyle sorun yok yani hayirli gunler.

halilimo
16/09/2015, 17:24
Herkese günaydın arkadaşlar... Benim aracımda sağ-sol ön camlar için düğmeye bastığımda otomatik olarak iniyor fakat kapatırken sol cam otomatik olarak kalkarken sağ cam kalkmıyor bu sistem böylemi yoksa neden kaynaklanır?

Benimkide active hiçbiri otomatik inip kalkmıyor.

arenas
16/09/2015, 19:32

Araba 2011 grande active.
Aynı sizinki gibi durum

SinanTR
16/09/2015, 20:51
bnmki dynamic ve benimkinde de aynı durum mevcut

yine o bişey değilde dijital kliması ve ısıtmalı yan aynaları olan bi donanımda komik olan arka koltuklar için bi iç aydınlatma ve arka camların motorlu olmaması...

Mert34
16/09/2015, 21:50

yine o bişey değilde dijital kliması ve ısıtmalı yan aynaları olan bi donanımda komik olan arka koltuklar için bi iç aydınlatma ve arka camların motorlu olmaması...

bende hala çözemedim arka camları ve saç jantları mı sözde dynamic

halilimo
16/09/2015, 23:57
Peki kumandaya uzun basinca camlar kapaniyor mu? Birde benim camlar sizinki gibi kapanmiyor sorun mu var acaba?

Zafer92
17/09/2015, 09:20

Bende iç aydınlatmadan şikayetçiydim. Sağolsun bir arkadaşın tavsiyesiyle elektrikçiye gittim gayet profosyonel bir şekilde hem ön hem arka koltuklar için iç aydınlatma yaptırdım.. onu bunu geçtim torpido ve bagaj lambası dahi yok bende onlara bile led döşemesi yaptıracam...

Zafer92
17/09/2015, 09:22
Peki kumandaya uzun basinca camlar kapaniyor mu? Birde benim camlar sizinki gibi kapanmiyor sorun mu var acaba?

Kumandaya uzun bastığım zaman iki tarafta iniyor fakat yukarıya kaldırdığım zaman sol otomatik çıkıp sağ çıkmıyor benim durumda böyle.. sizinkini bilemeyeceğim ustam bir baktırmanızda fayda var...