PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya yada vernik tozu

satlas
14/09/2015, 08:50
Arkadaşlar arabamın motor kaputunda 5cm lik uzunluğunda 2-3 mm derinliğinde ufak bir hasar vardı.aynı zamanda sol arka kapıda çok çizik vardı.2 sini boyatmaya karar verdim.neyse bursa gökdere tarafındaki oto boyacı ile anlaştım.3 gün sonra tesilim almaya gittim.arabanın motor kaputunun 5cm lik hasarlı yeri macun izi kabak gibi ortada durduğunu farkettim.Kabul etmedim adam dediki 1 hafta sonra getir tekrar boyayalım.tamam dedik.ayrıca herif sağolsın bir pasta atmış fiber rüzgarlık siyah renkten beyaza dönmüş.

1 hafta sonra götürdüm.kaputu tekrar boyadı biraz daha iyi olmuş ama yandan sağdan soldan baktımı yinede hata var tam sıfır hata kaput görülmüyor.ayrıca sol kapının verniği cam lastiği arası bantlama hatalı yapmış 2-3 mm lik alana vernik yada boya ulaşmamış.

Şimdiki esas sorunum 2. defa götürdüğüm boyamada arabanın ön camı tavanı kısacası arka bagaj kapısı hariç her yerde ptır pıtır olmuş boya ve vernik tozu gibi bir şey var sonax hızlı cila ile temizledim olmadı çıkmıyor Bunu çözümü nedir ?

Not:götürdüğüm usta gökderenin iyileri arasında gerisini düşünün artık.

satlas
14/09/2015, 22:21
yokmu görüş belirtecek arkadaş....

SinanTR
14/09/2015, 22:48
ya usta öncelikle Allah sana sabır versin

yani şimdi buna kim nasıl yorum yapsın ki okuyan kaportacıya içinden sövüp terbiyesini bozmamak için kapatmıştır sayfayı

düzgün boyayamadıysa parasını vermeseydin keşke ayrıca üst üste boyatmanda iyi değil ilerde satışa çıkarınca boya kalınlığı çok çıkar iyi bişey değil bence ilk işin ADAM GİBİ bi usta bulmak olsun...

satlas
15/09/2015, 01:00
ya usta öncelikle Allah sana sabır versin

yani şimdi buna kim nasıl yorum yapsın ki okuyan kaportacıya içinden sövüp terbiyesini bozmamak için kapatmıştır sayfayı

düzgün boyayamadıysa parasını vermeseydin keşke ayrıca üst üste boyatmanda iyi değil ilerde satışa çıkarınca boya kalınlığı çok çıkar iyi bişey değil bence ilk işin ADAM GİBİ bi usta bulmak olsun...

bir kere yandık artık yoğurdu üfleyerek yeriz.ama ama makina ile pasta atmadan vernik tozunu dier kısımlardan nasıl kaldırırız bunun bir çaresi varmı ?

SinanTR
15/09/2015, 22:37
inan anlasam söylerdim hiç bilmiyorum

siyah rüzgar
15/09/2015, 23:05
Kil uygulamasını denedinmi.

comanchee
16/09/2015, 13:46
komple pasta cila yaptırın bu işin uzmanı bir yerde.düzelir