PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni araç sahibiyim yardım..

siyah08
13/09/2015, 21:44
yenı egzotık punto aldım aracta bır kac sıkıntım var sag ön far arası acık duruyor ve far altı acıkta bunun nedenı nedır fardanmı tampondanmı nasıl sorunu giderebilirim ?

feyzullah
13/09/2015, 23:40
Tamponu tutan vidalar gevşemiş olabilir. Bir kaportacıya gösterip sıktırırsanız herhangi bir problem kalmaz. Hayırlı olsun aracınız.

siyah08
14/09/2015, 17:37
saolun bugun gıttım adam komple sokulucek dıyor ufakcık sey ıcın kaza lamıstı kaput degıstı bendne oncekı sahıbı yapmıs kazayı ama o kadar abartırlcak bısey degil 300 lıra ıstıyor bıde

punto57
14/09/2015, 17:38
yenı egzotık punto aldım aracta bır kac sıkıntım var sag ön far arası acık duruyor ve far altı acıkta bunun nedenı nedır fardanmı tampondanmı nasıl sorunu giderebilirim ?

farların açık durması kronik, bildiğim kadarıyla,
ne kadar yaptırırsan yaptır, tampon plastik pay veriyor

arenas
14/09/2015, 23:29
farlarin açık durması bana sanki yan sanayi davlumbaz kullanmaktan oluyor gibi geldi.geçen kışa girerken orijinal davlumbazlarin uç kısmında kırıklık vardı,çok para vermemek için yan sanayi davlumbazla değiştim,sonra far açıklıkları oluştu.
ya ufak bi ölçü farkı var ya da montajda bi hata oldu,kaputun içindeki tampon vidaları ile far açıklığı kapatılmıyor

fawori
15/09/2015, 00:39
far ayakları kırıldıysa alttan felan iyi bakın üsttende en çok o belli ediyor maalesef o kadar dayanıksız yapılmışki en ufak dokunmalarda çıt gidiyor far ayaklarımız bilerek yapmışlar serviste hemen değişsin diye ama plastik kaynakçılar yapıyor on numara