PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Tayfası Teşekkürler

femoli
19/11/2007, 16:03
Ya arkadaşlar istanbula geldik ilk arayacağımız insan orhan aysel oldu ve aradık bizimle onun arasında bi dünya yol olduğunu bilmiyorduk ve yanımıza geldiler oturduk yedik içtik ve ayrıldılar bu kadar uzak olduğunu ertesi gün öğrendik o yüzden çok teşekkür ediyorum .

Birde buluşmada kendini seferber eden orhan vede yavuz bu kadar özverili bu kadar cana yakın olmanızdan dolayı ayrıca bir teşekkür ederim bizi gecenin sonuna kadar yanlız bırakmadılar .Ankaradada bir eviniz olduğunu unutmayın :)

Sevgili hera arkadaşlığın Vede dostluğun tartışılmaz muhabbetin güzel aracında ki tesbihide beğendim Arkadaşlığınıda :D:D

Misli abimiz bana ilk candan sarılan kişi oldu ilk mehmet diyerek tanıştırınca biraz zor oldu ama femoli diyince :D .. Sana da teşekkürlerimi sunarım :)

bgrays buğra çok efendi bir kişiliğin var dosluğunda çok iyi bizim için arkadaşını sattın :D (emre) ama bir şeyler yapamadık inşallah bir dahaki sefere :)

Sevgili emre Aracında sende on numarasınız :) sınavların olduğu için erken ayrılmak zorunda olduğunu biliyorum her şey için saol :)

Yanlız kurt atilla abi sizinlede tanıştık sonunda :) yazdıklarınızın ağırlııyla karekteriniz çok uyuşuyor oraya kadar geldiniz yanlız bırakmadınız sizede teşekkür ederiz..

ismlerini unuttuğum bizi son ana kadar bırakmayan grande punto sitesini bilmeden sadece stickerimizi beğenerek kendi araçlarına büyüükkk çe yaptırarak yapıştıran arkaaşlar çok teşekkür ediyorom :)

Ve tekrar Orhan Aysel yani diyecek kelime bulamıyorum yavuz sen de aynısın . yüreklerinize sağlık :):)

yvz72
19/11/2007, 16:16
sen ve ali kardeşimi tanığıma cok memnun oldum.cok cana yakınsınız.ee toprak sayılırız :)bu seferlik sizi pek ii ağırlıyamadık kusura bakmazsınız umarım.en kısa zamanda iadei ziyarete gelecez insallah.

femoli
19/11/2007, 16:22
Her zaman bekleriz başımız üstüne :) siz kendinizi belli ettiniz zaten nasıl biri olduğunuzu, yaptıklarınız yeter saolun :)

hera
19/11/2007, 16:22
İyiki geldiniz :) Seni ve Ali'yi yakından tanıdığım için çok mutlu oldum...
Tesbih bulundurmak İstanbul'da şart,gördünüz trafik kabus, sabır sabır demek gerekiyor :D
Daha nice organizasyonlarda görüşmek üzere.. Orhan'a söylenecek her söz az kalır bence, harikasın Orhancım ;)

femoli
19/11/2007, 16:26
zaten bir daha gelirsem tahtadan olan büyük tesbihlerden getireceğim anca idare eder herhalde bu trafikte aman EDS ye dikkat :D:D:D:D

hera
19/11/2007, 16:31
zaten bir daha gelirsem tahtadan olan büyük tesbihlerden getireceğim anca idare eder herhalde bu trafikte aman EDS ye dikkat :D:D:D:D
EDS işgalcileri siziiii... :D:D

femoli
19/11/2007, 16:39
Biz nerden bilelim onu, Biz onu bu trafikte Erken Davranan Sıyrılır yolu diye okuduk bizde yalanda yok yanlışta :D:D:D:D:D

oguzhan ozcan
19/11/2007, 16:44
Tanıştığımıza gerçekten memnun oldum sizin gibi insaları tanımak gerçekten çok güzel...Geldiğiniz ve bizi yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederim.İstanbulda olduğum halde sabah ilk sizleri görmek çok güzel oldu :)

femoli
19/11/2007, 17:10
Tanıştığımıza gerçekten memnun oldum sizin gibi insaları tanımak gerçekten çok güzel...Geldiğiniz ve bizi yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederim.İstanbulda olduğum halde sabah ilk sizleri görmek çok güzel oldu :)
Oğuzhan kusura bakma ismini hatırlayamadım yanlışta yazmak istemedim evet ist te sabah ilk tanıştığımız puntocu sabah sabah sıcak çikolata iyiidi :) teşekkürler

oguzhan ozcan
19/11/2007, 17:38
İnşallah bigün sizleri ziyarete gelirim.Ankara grubunla tanışmayı çok isterim.Şu ehliyeti bi alayım hayırlısıyla :)

cadencepunto
19/11/2007, 18:31
burası istanbul

efekayhan
19/11/2007, 23:06
arkadaşlar ayaklarınıza saglık bizleri yanlız bırakmadınız iadeyi ziyaret kısmetse olur istanbullular gelicez der fakat yanlarlar mazereti olanlar hariç orhan tekrar teşekkürler kardeşim

oguzhan ozcan
19/11/2007, 23:18
Ben özellikle Ersen abiyede teşekkür etmek istiyorum.Onun yaptıklarıda aşağı değildir yani...Yaptığı araba gösterisi ve getirdiği arabalar için...

BGRAYS
20/11/2007, 18:19
bgrays buğra çok efendi bir kişiliğin var dosluğunda çok iyi bizim için arkadaşını sattın :D (emre) ama bir şeyler yapamadık inşallah bir dahaki sefere :)

abı cok tesekkur ederım dusuncelerın ıcın bi mukavele;)

senınle de aliyle de ıyıkı tanıstık bundan snr ankarada da bi ewimiz war;)

o gun bıraz ters oldu keske bıraz daha gorusebılseydık en yakın zaman da arayı

kapatırız ıns. abi

misafir3
20/11/2007, 20:43
ewet arkadaşlarr gercekten ankarada bulunan ve bızlerı yanlız bırakmayan mehmet abımız ve bahcelı ali kardesımıze cok tesekkurler işalalh u haftada bıuz ole yapıcaz bı aksılık olmaza bızde ankaraya sebebı zıyerete gıdecez...

ersen abımızede cok tesekkurler o aslında bu buluşmada cok büyük payları olan ve kendı ekibinle bırlıkte bızlerı yanlız bırakmayan bu buluşma ıcın seferber olan ersen abımıze cok cokcok tesekkur ederım ...

alpsarıoğlu
21/11/2007, 00:47
bizleri pendik buluşmasında ankaralardan gelip bizleri yanlız bırakmayan mehmet ve bahçeli Ali arkadaşımıza çok teşekkürler bu arada ersen abiyide untmamak gerekir getirdiği arabalar ve araba şovu mükemmeldi ;)

cadencepunto
21/11/2007, 02:16
teşekkürler arkadaşlar biraz kızgınım ve dargınım farkındaysanız fazla ilgilenemdedik orhanla çünkü ordan oraya onu götür bunu götür yanlış anlaşılmasın seve seve yaptık ama bize saygı duyulmadı ne dediysek arkadaşlardan alternatif aldık bu yüzdende fikir ayrılıkları oldu mesela foto çekimi için arabaları yanaştırmak istiyoruz hep farklı şeyler sunuluyor bu şekilde oluncada karışıklık ouluyor sadece bunlada degil zaten anlatmama heralde fazla gerek yok gelen üyelerimiz belki beni biraz anlar ben herşeye ragmen herkezden özür diliyorum bazı konularada yetişemedik orhan ve ben sizi daha iiyi agırlayacagımızı düşünmüştüm istediğim gibi olmadı bence tekrar tekrar özür dilerim

hera
21/11/2007, 09:57
teşekkürler arkadaşlar biraz kızgınım ve dargınım farkındaysanız fazla ilgilenemdedik orhanla çünkü ordan oraya onu götür bunu götür yanlış anlaşılmasın seve seve yaptık ama bize saygı duyulmadı ne dediysek arkadaşlardan alternatif aldık bu yüzdende fikir ayrılıkları oldu mesela foto çekimi için arabaları yanaştırmak istiyoruz hep farklı şeyler sunuluyor bu şekilde oluncada karışıklık ouluyor sadece bunlada degil zaten anlatmama heralde fazla gerek yok gelen üyelerimiz belki beni biraz anlar ben herşeye ragmen herkezden özür diliyorum bazı konularada yetişemedik orhan ve ben sizi daha iiyi agırlayacagımızı düşünmüştüm istediğim gibi olmadı bence tekrar tekrar özür dilerim

Bu meaj teşekkürü hak etmiyor, çünkü sadece özür dilemek için yazılmış bir mesaj ve teşekkür edersek özür dilemeniz gerekiyormuş gibi izlenim olacak..oysaki özüre kesinlikle gerek yok....:welcome: herşey ogün için yapılabilecek en güzel şekilde organize edilmişti bence..:thumbup1:buluşmalar daha da sıklaştıkça bahsi geçen gruplaşmalar ve ayrı takılmalar da ortadan kalacaktır..zaten gelip grup grup oturulacaksa buradan organizasyon yapmaya gerek yok, biz ayrı takılcaz diyenler arasın brbirini buluşsun.:ranting2:
Bu konuda özür dileyeceğiniz durum ve kişiler yok, sizin emeklerinize karşılık size bunları yazdırtanlar sizden özür dilesin ... yada bir daha ki buluşmada biraz daha hassas davranılsın..
Ankara'dan Yalova'dan gelen arkadaşlarımız vardı... bence daha çok kaynaşma olmalıydı, ama yine de ben çok keyif aldım bu organizasyondan..

Üstelik de nihayet sizinle tanışabildim :D Kırmızı logolarıma bayılıyoruuumm...Ellerinize sağlık, ÇOK teşekkür ederim..İlk fırsatta arabayı yıkatınca fotoğraflarını ekleyeceğim...

Kızgınlığı ve dargınlığı unutun bence, çabalarınız güzel sonuç verdi bence..Orhanın ve sizin ellerinize sağlık:thumbs_up2:

cadencepunto
21/11/2007, 12:05
teşekkürü mesajda bana teşekkür eden arkadaşlarıma yazmıştım ayrıca tespitiniz benim anlatmak istediğim şeydi bu sebepten dolayı size teşekkürü borç biliyorum sizinle tanıştıgıma çok memnun oldum ayrıca söyleyim.

femoli
21/11/2007, 12:13
Ben özürünüzü kabul edeyim bari :D

şaka bir yana yapılabilecek herşeyi yaptınız, hata yapan kişiler belli! ben sizi bu kadar bilmiyordum ama öğrenmiş oldum nasıl canla başla bir şeyleri yapmaya çalıştığınızı, org yüzünden ceza yemeyi bile göze aldınız araçta süperdi yanlız bu arada
sizide gayet iyi anlıyorum bir şeyleri yapmaya çalışırken tatlı bir tebessüm yerine negative bir durumla karşılaşınca insan içinden bir şey yapmak ta gelmiyor..

Yinede ersen eline yüreğine sağlık herzaman heryerde bu tür sorunlar olur sen çizgini koru :)

yvz72
21/11/2007, 12:44
ersen kardeşim seni cok ii anlıyorum (anladın sen onu :) ).sitemlerindede haklsın ogün elinizden geleni yaptınız güzel bi organizasyon oldu.ayrıca o aracları ne zahmetlerle getirdiğini bizzat ben biliyorum.misafir perverliğiniz için tekrar tesekkürler.

misafir3
21/11/2007, 20:22
ewet sımdı ıçim rahatladı bak cok sewındım herkesın bır sekılde anlayıslı ve meklere saygı gostermesını bırazda olsa herkes herkesı anladı ersen abımınde bızlerı bırakmamasına cok sevındım gercekten öz abım gıbı sevdıgım saydıgım bır ınsan ıyıkı varsın gp ailesi ıyıkı varsın ..

cadencepunto
21/11/2007, 20:39
orhan herzaman yanında olucam ve bu siteyi biz daha iyi yerlere getircez bunuda herkez görücek yaşasın grandepuntotr kardeşliği

Ben özürünüzü kabul edeyim bari :D

şaka bir yana yapılabilecek herşeyi yaptınız, hata yapan kişiler belli! ben sizi bu kadar bilmiyordum ama öğrenmiş oldum nasıl canla başla bir şeyleri yapmaya çalıştığınızı, org yüzünden ceza yemeyi bile göze aldınız araçta süperdi yanlız bu arada
sizide gayet iyi anlıyorum bir şeyleri yapmaya çalışırken tatlı bir tebessüm yerine negative bir durumla karşılaşınca insan içinden bir şey yapmak ta gelmiyor..

Yinede ersen eline yüreğine sağlık herzaman heryerde bu tür sorunlar olur sen çizgini koru :)

abi saol iyki varsın sizler gibi dostlar oldukça önümüzde kim dururki birtanesin

ersen kardeşim seni cok ii anlıyorum (anladın sen onu :) ).sitemlerindede haklsın ogün elinizden geleni yaptınız güzel bi organizasyon oldu.ayrıca o aracları ne zahmetlerle getirdiğini bizzat ben biliyorum.misafir perverliğiniz için tekrar tesekkürler.

yavuz senin emeklerin ve yüregin hep yanımızda oldun harikasın nede olsa SEN ANLADIN ONU

BGRAYS
21/11/2007, 23:37
4. madde de ne demek ıstedın onu anlamadım sonucta yonetımden ayrılan bızdık ve bız nerde arz-ı endam etmısız

uzuldum bu msjına acıkcası kendıme ustume alınsam da alınmasam da isim wermeden konusmak sıkıntı

ben de baskası da zan altında bırakılmasın kımse

madem konusuluyo neyın ne oldugunu kım oldugu soylensın

burada not olarak belırteyım daha once emre kardesım ve ben cesıtlı nedenlerden dolayı yonetımden ayrıldık ve yonetımle ılgılı alakalı hıcbısı konusmadık yapmadık

ıyı geceler ..

cadencepunto
22/11/2007, 00:00
hepimiz kardeşiz ve birbirimizi çok seviyoruz bazı aksaklıklar oldu bazı hatalarda tabiiki ama bu olaydan tek anlayacagımız ve yapacagımız şey birdahaki sefere nasıl davranıp böyle konulara ihtimal vermemek onun için derimki konu kapanmıştır dersimizi alıp kendimizi iyleştirme sürecine bırakıp bidahaki buluşmaya hazırlanalım hepinizi çok seviyorum

emre
23/11/2007, 19:57
İyi akşamlar arkadaşlar...
Yazmayaydım dedim ama dayanamadım;

Orhan ve Ersen kardeşim o gün buluşma esnasında yalnız bırakıldılar diğer İstanbullu arkadaşlar tarafından...
Orhan ve Ersen kardeşim, Ersen'inde bahsettiği gibi gelenlere kılavuzluk yapmaktan; gelenleri buluşma alanına taşımaktan ve kılavuzluk yapmaktan hem yoruldular hemde moralleri bozuldu. Çünkü yalnız kaldılar...
İstanbul yönetimi bu kadar kişiden mi oluşuyordu; Hayır.... Çünkü gazeteci arkadaş geldiğinde bu iki arkadaşımız haricinde herkes gazetecinin başında idi ama; hiçkimse, (benden başka ) bu iki arkadaşın organizasyonu yüklendiği konusunda gazeteci beye bilgi vermedi...
Bende buluşmada yalnız kaldım(Belki de Nickimin Yalnız Kurt olması nedeniyle); bir süre acaba gelmekte hatalımı idim diye çok düşündün inanın..Çünkü herkes guruplaşmış ve birbirinin elini sıkan yok, kendini tanıtan yok... Ama yeri geldiğinde forumumuzda İstanbul Yönetimi sıfatıyla daha çok kişinin arz-ı Endam Eylediğini görüyoruz...
Bu anlattıklarım yanlış anlaşılmasın, sadece İstanbul' da yaşanmadı; Bursa'da yapılan son iki buluşmada da yaşadık. Bu tür buluşmalarda istisnalar hariç, bu işlere amatör ruhla bakan ve arkadaş canlısı üyeler tarafından yine amatörce yapılmaya çalışılıyor arkadaşlar. merak eder dururdum her buluşma organizasyonundan sonra niye yönetimdeki arkadaşlar görevlerinden ayrılmak istiyorlar, niye küsüyorlar diye... Nedeni apaçık meydanda halbuki...İyi Akşamlar dilerim...

Kalın Sağlıcakla...
gazeteciyle konuşan bendimde neden bana takıldığını anlamadım şimdi organizasyonu ben yapmadım ismimin üzerinde yönetimde yazmıo. orda gazeteciyle konuşmak zorundada değildim adamla ilgilendikdemi kötü olduk anlamadım ayrıca bende buluşma yaptım kimseyede benimle ilgilenmediniz demedim kaldıkı AD GARAJ da yapılan buluşmanın organizasyonunda yönetimden sadece ben vardım ne buğra ne orhan nede bi başkası yoktu bir yönetim olmamasına rağmen bana çok destek olan sefa vardı ama ben kalkıp kimseye ben tek kaldım demedim.Konuşulcak olsa ben çok şey konuşurumda neyse.

siz kalın sağlıcakla...

emre
23/11/2007, 20:01
ayrıca mehmet abi yaptığın yorum için çok teşekkürler bil mukabele seni ve ali kardeşimizi tanıdığıma çok memnun oldum en kısa zamanda hatta şu vize haftam30unda bitio ankaraya iade-i ziyarete gelicem ben size iştirak edemedim affeder siz beni gezdirirsiniz.hemde o gün içimde kalan hep birlikte takılma olayını gerçekleştiririz.Her ne kadar sizi kırıp eve gitsemde aklım orda kaldı ne yalan söliyeyim özellikle fenerbahçeye gittiinizi duydum çok üzüldüm.Oradaki Burj cafe de bi nargile keyfi sizlerle çok güzel olurdu artık ankarada görüşmek ümidi ile

tekrar özür dilerim..

ceyms_cem
24/11/2007, 18:37
Atılla abı yaptıgın yorumlara saygı duyuyorum bu senın bakıs açın ve oz elestırın ben pendık bulusmasında işlerimden dolayı katılamadım ama daha oncekı bulusmalarda bulundum oraya gelen arkadaslarımdan benı tanıyan bılır bende onları bılırım Orhan,Ersen,Bugra,Emre,Sefa,Barış,Kayhan ve dıger arkadaslar su zamana kadarkı olan bulusmalarda her zaman ellerınden gelenı yaptılar he bu eksık olur tam olur olmaz bunlar onemlıı degıl buyutmenın anlamı yok yonetımmıs degılmıs oda problem degıl herkez bırbırıne yardım edebılır ılla yonetımde olmak gerekmıyo hepımız arkadasız sonucta bu yuzden bu olaylara on yargılı bakmamak lazım.

iyi aksamlar saygılar

ceyms_cem
24/11/2007, 18:39
hepimiz kardeşiz ve birbirimizi çok seviyoruz bazı aksaklıklar oldu bazı hatalarda tabiiki ama bu olaydan tek anlayacagımız ve yapacagımız şey birdahaki sefere nasıl davranıp böyle konulara ihtimal vermemek onun için derimki konu kapanmıştır dersimizi alıp kendimizi iyleştirme sürecine bırakıp bidahaki buluşmaya hazırlanalım hepinizi çok seviyorum

Kardeşim benım bızde senı sevıyoruz he sole yok gelmıycem falan yok ole bısey :D:D:D