PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gebze BİRLİK MOTOR A.Ş 'ye TEŞEKKÜRLER

Alp
19/11/2007, 15:47
Arkadaşlar,
Aracımın Direksiyon sistemindeki arızanın teşhisi, siparişi ve değiştrilmesi sürecini mümkün olan en kısa sürede tamamlayan, klima sitemindeki ses yapan kalorifer hortumlarının izole edilmesi ve 30000 bakımındaki gösterilen ilgi ve kaliteli işçilik için aynı zamanda bu süre zarfında benı araçsız bırakmayan, ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Başta Servis Danışmanı Erol bey ve Hasan Ustam olmak üzere tüm Gebze Birlik Motorlu Araçlar A.Ş Teknik Servis ailesine çok teşekkür ediyorum.

SteinGP
19/11/2007, 15:50
Bizde kendilerine teşekkür ederiz marka değerlerine sahip çıktıkları için..

GUL
19/11/2007, 16:15
Gebze Birlik Motorlu Araçlar Gerçekten Servis Ve Müşteri Memnuniyeti Konusunda Süperler...geçen Hafta Benim Aracimlada Yakindan Ilgilendiler Ve çok Kisa Bir Sürede Problemimi çözdüler...bende Aracimin Tamirinde Yardimci Olan Vural Bey Ve Diğer Personele çok Teşekkür Ederim...

PuNTo
19/11/2007, 20:04
Arkadaşlar bende servis olarak Birlik motoru kullanmaktayım ve çok memnunum.

İbrahimKC
19/11/2007, 23:26
İşini düzgün yapanları herzaman ayakta alkışlanmalı ve herkese duyrulmalı bence..

Teşekkürler ve hayırlı işler Birlik Motor A.Ş...

Leoapricorn
12/08/2011, 21:13
merhaba arkadaşlar,
sizlere katılamayacağım Gp mi alırken ekspertiz için sözde yetkili servis birlik motorlu araçlara götürdüm. GÖtürmez olaydım. sanayide bir ustaya göstersem bunlardan çok ilgilenirlerdi. aracı ben söylemesem cihaza bile bağlamayacaklardı. herhangi bir test uygulamadılar. boya kontrolünü adam elle ve gözle yaptı resmen. koskoca serviste boya ölçen cihaz olmaz mı yaw. çok sinirlerim bozuldu. evime yakın olmasına rağmen onlara gitmeyeceğim. ilgiliz davranıyorlar ve ücretleri de fazla.

gemlikli_55
12/08/2011, 23:06
istisnalar kaydeyi bozmaz ben bile birlik otodan telefonda defalarca yardım aldım allah razı olsun murat arkadasımızdan

görkem koçsan
13/08/2011, 01:22
benim arabanın tek sağ arka çamurluğunu 1 ayda değiştirdiler ilk puntomun daha ne beklerim o servisten.

WiSTaRiA
13/08/2011, 01:29
Bazı şeyleride kendimizde aramak lazım arkadaşlar... Herkezin memnun olduğu yerden bir kişi memnun değilse bende o problemi kendimizde aramalıyız... Birlik oto hakkında çok iyi şeyler duydum ve ilk defa sizden duyuyorum ilgisiz alakasızlar diye...

Bende Birlik otoya teşekkür ederim forum dostlarıma gösterdiği ilgi alakadan ve markasına sahip çıktığı için....

skystar37
15/08/2011, 13:53
İstisnalar kaideyi bozmaz tabiki ama bence oraya gidip memnun olan 10 kişi varsa 10 tanede memnun olmayan vardır. 30bin bakımı için gittiğimde bekleme odasında bekleyen 4-5 kişinin hepsi beklemekten ve işin uzun sürüp bitmemesinden şikayetçilerdi kaldıki oturuyorsun bekliyorsun ne birşey ikram eden var nede soran. Üstüne üstlük 30bin bakımı için sabah 8:30da gittiğim servisten akşam 9 sularında sağolsunlar ancak çıkabildim...