PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vites kutunuzu kontrol ettirin uyarısı !

ervem
19/08/2015, 22:17
Arkadaşlar 2011 model punto evo dynamic 43 binde. Bugün park yerinden çıkıp çok az bir mesafe gittikten sonra sağa çekip durdum evden bir şey alıp döndüm anahtarı takıp çevirdim ama araba çalışmadı vites auto 1 deydi tekrar denedim yine olmadı baktım panelde vites kutunuzu kontrol ettirin kılavuza bakın yazıyordu.frende sertleşti basamadım.anahtarı kontaktan çıkarmadan 2 defa daha denedim yine olmadı.3. De baktım kontak çevrildi çalıştı araba ve tekrar uyarı vermedi.acaba neden olmuş olabilir bulunduğum ilde fiat servisi yok bilgisi olan ya da aynı hatayı alan arkadaşlar var mı?

raxu
22/08/2015, 16:00
Arada bir yapıyor hocam benim araçta bazen vitese Geçmiyor kalkışta Dediğin uyarıyı veriyor 30 saniye kadar bekliyorum geçiyor robot pompası ile ilgili bir sıkıntı hocam basıncı az veriyor bir yerlerde kaçak var sanırım boşuna fren müşürünü Yada baskı Balatayı Değiştirme sanayide ustaya sordum Parça değiştirmeden Tamir ederim demişti, şayet yaptırmassam nolur dedim çok olsa araç hiç vitese Geçmez o zaman çekiciyle getir yaparız dedi üstüne 10 000 km yol Yaptım bişey olduğu yok arabanı sev okşa sen memur arabasısın yapma böyle Şeyler de yapmaz hocam ��

ervem
25/08/2015, 21:10
tşklr hocam bende kullanıyorum bir daha aynı şeyi yapmadı inaşallah olmazda bakalım artık:)