PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç üstündeki cam markaları

Yosre
21/07/2015, 19:13
Arkadaşlar iyi günler,2011 model grande punto 1.3 multijet aracımı geçtiğimiz günlerde aldım,expertize soktum fakat pek detaylı olmadı sadece 2 parça boya mevcuttu,arka cam değişmiş kaskodan,şimdi benim ön camım çatladı,ön 2 cam kelebek camları ön,ön cam fiat kingphantom gibi bişey yazıyor,fakat arka kapı camlarında semptex fiat mı ne yazıyor,bu camların hepsi aynı marka olmaz mı kafamda çok soru işareti oluştu? Acaba arkada kapı camlarıda mı değişti ama araba orjinal az çok arabadan anlıyorum,yoksa bu markalar normal mi? Birde Ön cam ne tavsiye edersiniz,ilginiz için teşekkürler

arenas
21/07/2015, 19:25
Benim araç ta 2011 grande.ön cam,ön kelebek camları,ön kapı camları ve arka cam Pilkington marka.sadece arka kapı camlarda "splintex made by fiat" yazıyor marka olarak.servis kayıtlarında benim ön cam değişmiş görünüyor zaten orjinalde de gördüklerim hep pilkington.

Yosre
21/07/2015, 19:29
İçimi rahatlattınız :) arka kapı camları değişmiş mi diyorum kendi kendime sonra diyorum yok yok aldığım adam çok pimpirik kesin söylerdi diyorum,hem diyorum expere soktuk,bi tek arka camım değişmiş o zaman,bide ön camı değiştiricem ama kafam karışık ne marka taktırmalıyım,orjinaline birmot 1350 TL fiyat çekti :/

fotobelit
21/07/2015, 19:36
Fiat ın orjinal camları Pilkington diye bir markadır..Bu marka değilse büyük bir ihtimal değişmiştir..Yansanayi olarakta Ugurglass öneriyorlar..Orjinali için şu adresle iletişime geçin isterseniz... İletişim (https://www.metcam.com.tr/ileti%C5%9Fim)

Yosre
21/07/2015, 19:38
Fiat ın orjinal camları Pilkington diye bir markadır..Bu marka değilse büyük bir ihtimal değişmiştir..Yansanayi olarakta Ugurglass öneriyorlar..Orjinali için u adresle iletişime geçin isterseniz... İletişim (https://www.metcam.com.tr/ileti%C5%9Fim)

"splintex made by fiat" arka kapı camlarının orjinali bu şekilde hocam bende şaşırdım ama bu şekilde,uğurluyu aradım bilgi aldım sağolsunlar ilgilendiler

fawori
21/07/2015, 21:17
abimin nişanlısında pegaout 208 yeni kasa var geçen hafta aracı biz kullandık dikkatimi çekti onunda camın pilkington yazıyordu bilginize araç daga 6.000 küsür km.de sıfır bir yasında