PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fan sesi

thekoray88
29/06/2015, 00:15
Merhaba,

Klima acikken fan kesik kesik aralarla yuksek devirde calisiyor ve ses geliyor. neden boyle?

hidayetgokturk
29/06/2015, 01:25
Merhaba o arıza benim aracimda da vardı rezistans yada rezitör denen parçadan kaynaklanıyor torpidonun altındaki bir parça parçaya giren fişler erime yaptığı için oluyor sanayideki bir oto elektirikci 15 dakikada fişleri değiştirip halledebilir parçanın fiyati çok yüksek değişime gerek yok. Yani

aon
29/06/2015, 03:56
Rezistanstan ya da onunla ilgili bir yerlerden kaynaklanıyor.Bende de aynısı vardı yaptırdım her şey düzeldi.Hatta benim araçta klima kullanmak işkence olmuştu. Gazdan ayağımı çekince sanki fren yapmış gibi aracın öne yığılması, yokuşta kolay stop etmeler, stop etmesin diye gaza yüklenirken kalkışta geri kaçırmalar... Sırf bu yüzden yokuşta klima kapattığım oldu.

GPEMREE
29/06/2015, 07:48
Rezistanstan ya da onunla ilgili bir yerlerden kaynaklanıyor.Bende de aynısı vardı yaptırdım her şey düzeldi.Hatta benim araçta klima kullanmak işkence olmuştu. Gazdan ayağımı çekince sanki fren yapmış gibi aracın öne yığılması, yokuşta kolay stop etmeler, stop etmesin diye gaza yüklenirken kalkışta geri kaçırmalar... Sırf bu yüzden yokuşta klima kapattığım oldu.

Anlattiklarinizin aynisini bende yasiyorum. Nerde yaptirdiginizi ogrenebilirmiyim?

aon
29/06/2015, 23:22
Bağcılar-Güngören sanayide bi elektirikçiydi hatırlamıyorum ama siz oto elektrikçiye rezistansı kontrol et diyin işten anlıyosa hemen halleder. Bahsettiğim rezistans motor suyu deposunun hemen altında deponun sökülmesi gerekiyor ulaşmak için.

GPEMREE
30/06/2015, 07:44
Tesekkur ederim.