PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cizik giderici rutuş kitleri hakkinda

korhan1482
10/06/2015, 23:30
Arkadaslar 2012 yilindan beridir kullandigim punto marka aracim ilk onceleri duologic e alisma devresi ve alcak gorunen kaldirimlar nedeniyle hem burnunun altinda bulunan plastik tampon hem de bazi yerlerde bulunan cizikler nedeniyle boya kalkti youtube da izledigim bazi rutuş kitleri var kullanan var mi, kullananlarin urunler hakkindaki fikri nedir veya alternatif ne kullanilir komple boya haricinde bilen arkadaslar yazarsa cok memnun olurum, saygilarimla.

korhan1482
11/06/2015, 22:21
Hic kullanan yada fikri olan yok mu?

cpeloo
12/06/2015, 01:37
Bi ara almıştım ruj gibim birseydi affedersin ama kardeşim bi boka yaradığı yok. Ya da ben beceremedim kullanmayı. Zamandan mi havadan mi bilemiyorum ama kendine kendine akıp gidiyor. uygulamayı ha bire belli zamanlarda tekrar etmen gerekiyor. Bana sorarsan öyle cok derin çiziğim yok dersen pasta cila en iyi çözüm olacaktir. Onuda sık sık yaptırma. Boyan solup matlasmasin. Boyanın ciddi anlamda kalktığı yer mutlaka boya ister. Gerisi yalan dolan...

fawori
12/06/2015, 03:00
Arkadaslar 2012 yilindan beridir kullandigim punto marka aracim ilk onceleri duologic e alisma devresi ve alcak gorunen kaldirimlar nedeniyle hem burnunun altinda bulunan plastik tampon hem de bazi yerlerde bulunan cizikler nedeniyle boya kalkti youtube da izledigim bazi rutuş kitleri var kullanan var mi, kullananlarin urunler hakkindaki fikri nedir veya alternatif ne kullanilir komple boya haricinde bilen arkadaslar yazarsa cok memnun olurum, saygilarimla.

boya sart hocam zaten tampon plastik olduğu için istediğin kadar boya değer kaybettirmez temizlik boyası iyi olur madem ankaradasın sana bir güzellik yapayım Büyük sanayi 2. cad. no:3/A İskitler'de Erduran Ticaret Akripol var adam tam anlamıyla boya hazırlama uzmanı çok metediliyor anında renk koduna göre makinada boyayı hazırlıyor 20 lira mı ne şişeside ve %100 tutuyor renkleri tel numarasıda var kartta tel:03123415249 bende boyatçam ama benim çamurluktada anatar çizik var mecburen servis

fotobelit
12/06/2015, 09:45
Rötuş kitlerinin hiçbiri işe yaramaz..Renk kodunu alıp bir boyacıdan boya ve vernik alın..Önce bir kat atıp bekleyin,sonra diğer katı atıp bekleyin..en son verniğini atın..İllaki biraz belli olucak ama eski hali kadar göze batmaz..

cdogu
12/06/2015, 10:27
Vernikten ziyade sertleştirici..Çoğu zaman aracın biya tipine göre verniği boyayla birlikte atılır. Sertleştiricinin miktarı boyanın ne kadar sürede kuruyacağını belirler ki bu da mühim.bBoyayı sürdükten sonra 2 3 saat içinde hafif ısıda kuruduktan sonra zımpara+pplisaj yapmak suretiylen ayna gibi yaparsınız.

mertvural90
12/06/2015, 15:38
çizik kalemlerinden faydalanan ne gördüm ne duydum. Çizikleri kapatmak istiyorsanız ince çizikleri pasta alabilir. Pasta almıyorsa rötüş + pasta + cila