PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Levi's pantolonların dandikliği!!!!

cpeloo
07/06/2015, 01:40
Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Son 3-4 Yıldır aldığım Levis kot pantolonları suya atılmış selpak gibi incelip kendi kendine liflerine ayrılıyor. Heryanlari çürük gibi. Kiyaslamami yurtdışından getirttigim ayni model Levis pantolon ile yaptığımda bu tr de uretilenlerde bir sıkıntı var gibime geliyor. İade ettiğimde Kullanıcı hatası deyip tekrar bana geri gönderiyorlar. Işın garip yani yaklaşık 5-6 yıl once yurtdışından aldığım pantolon tas gibi dururken. TR den aldıklarımın daha taksitleri bitmeden 6-7 ay içinde ağzı yüzü karışıyor. Bu nasıl is anlamadım. Pantolon resmen kaçımda eriyip yok oluyor. Aramizda illa giyip kullanan vardır bu tarz olay son zamanlarda basına gelen varmi???

stonebridge
07/06/2015, 01:47
Benimkilerde aynı üstadım ne levisi gidip pazardan alıyom giyiyom mis gibi yırtılmıyor. :)

ecuadorm
07/06/2015, 09:16
Marka almayi bıraktım. Boşuna cebimden para çıkıyor. Ucuz aldiklarimda ayni gidiyor süre olarak. Bu sayede param da cebimde kalmış oluyor.

byadrenalin
07/06/2015, 11:42
Eskiden bende Levis çok kullanırdım. Ama gereksiz para harcamakmış. Şimdilerde Colinsten aynı paraya iki tane alıyorum. En az 1 sene falan gidiyor aldıklarım. Levis eskisi kadar kaliteli değil zaten.

feyzullah
07/06/2015, 12:09
Piyasaya bakarım sonra LCW'ye bakarım burada ucuzsa alırım. Değilse gidip levis mavi falan bunlara hayatta para vermem. Hepsi aynı işi görüyor mankenim yapmıyoruz neticede ihtiyac görülsün tamam :)

SinanTR
07/06/2015, 12:27
fason üretim çok arttı artık

cemdogu
07/06/2015, 17:06
ben de eskiden Levis manyağıydım da.artık koton ve collezione ürünlerini kullanıyorum.Pazardan da alsam 6 ay gidiyor, levi'stan da.Collezione'da yaklaşık 100 liraya 3 tane kot almak mümkün.Koton'un da outletini bulursanız avantajlı olur.

Koton ve HM tshirtlerini tavsiye ederim bu arada.Yazın hafif ve dayanıklı oluyorlar diğerlerine nazaran.

arenas
07/06/2015, 17:31
Maviden de uzak durmak lazım,yumuşak oldukları için tercih ederdim, 3 senedir kullandığım eskidiği için,yeni aldım geçen hafta..giymeden önce yıkadı hanım..paçada ve cep üstlerinde dikişler atmış ve aşınmalar var.götürdüm "fabrikaya göndericez,1 ay sürer " dediler.bu da son mavi olsun deyip uğraşmak istemedim..

must82
07/06/2015, 19:51
walla arkadaşlar bende levi's kullanırdım. ancak sonra LTB yi keşfettim. levi's aldığımda bir sürü tadilat yaptırmam gerekiyordu. ama LTB de bedenimi bulup bir giyiyorum cuk oturuyor. Ayrıca benim için büyük önem taşıyan kısmı ise TÜRK firması olması.

Berkantonlu
07/06/2015, 20:52
lewis nedir ya :D koton ve loft un kotlarından başka tanımam

parola1818
07/06/2015, 21:12
Eskiden kaliteliydi. son 3 yıldır kullanmıyorum. Diğer mağazaları dolaştığımda hepsinin ürünleri aynı yerden çıkmış gibi. Bir tek koton un kıyafetleri hoşuma gidiyor. Tasarım olarak sanki diğerlerinden bi tık ötede.