PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : :::.. Ray Sigorta Kavaklıdere Teşekkürler..::

femoli
12/11/2007, 12:12
Bu gün kavaklıdere oto servisinde baya bir tarihini geçirdiğim kaskomu yeniden yaptırdım saolsunlar suya sabuna dokunmadan her işimi hallettiler hele birde mürüvet abla diye biri var dünya şekeri bir insan size her türlü ayrıntıyı anlatarak aklınızda soru işareti bırakmadan yardımcı oluyor her türlü yardımı da yaptığına eminim bu kadar özellikle full + full bu fiyata yaptığı içinde teşekkür ederim bence herşeyden önce bir uğrayın danışın fikir alın derim pişman olmazsınız ..

Her şey için teşekkür ederim müslüm kaymak vede mürüvet kaymak :)

tempesty
12/11/2007, 12:17
Hayırlı olsun memet iyi yapmışsın ne kadara yaptırdın ?? aracın değerini ne olarak aldılar ??

faruktuzlu
12/11/2007, 12:53
hayırlı olsun! mehmet! fiyat konusunda da bilgilendir bizi!!!

tempesty
13/11/2007, 14:25
Memet bir de fiyat yazsan tam süper olucak ama en can alıcı şeyi yazmıyosun be birader :)

femoli
13/11/2007, 14:34
açıkcası fiyat yazmak istemedim jant vede lastiğimide işlettim bana ortalama 650 *8 takksite mal oldu jant lastikte farketti tabide normal de ray bu fiyatlara yapmıyor bizim müslümle ufak bir alışverişimiz oldu ona mahsuben bu fiyat oldu galiba o yüzden bir sakatlık çıkmasın diye yazmadım yinede siz bir kavaklıdere ile görüşün lütfen. beni anlayacağınnızı umuyorum

ABNEW
13/11/2007, 15:02
Hayırlı olsun Mehmet, umarım hiç kullanmak zorunda kalmazsın:)