PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Boya Pul Pul Dökülüyor!

Haberci
29/05/2015, 12:35
https://forum.grandepuntotr.com/images/sikayetvar_amblem_v1.png 2005 model olan sahra beji Albea otomobilimin boyası pul pul kalkmaktadır. Fiat'ı aradım servise gitmemi söylediler, servise gittim resim çektiler. Tekrardan Fiat çağrı merkezini aradım kaydımı açtılar. Ertesi gün sabahtan bir bayan aradı ve bir şey yapmayacaklarmış söylendi durdu. Arabanın boyası bariz hatalı bunu vatandaşa mal edemezsiniz kaç kişi şikayet etmiş bu vernik atmaları güneş yanığı değildir. İnsanları cahil yerine koymayın Fiat çağrı merkezi. Lütfen ürettiklerinize sahip çıkın. Kendi başınıza gelse böyle bir şey ortalığı ayağa kaldırırsınız. Ben ücretsiz boyadan vazgeçtim sadece fabrika hatası kabul etsin.

Kaynak: sikayetvar.com | Şikayetin devamı... (https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3269793/fiat-boya-pul-pul-dokuluyor/)

cavalier79
29/05/2015, 13:38
2005 Model 10 Yaşında bir boya . Garanti süresi muhtemelen 3 defa dolmuş. Dış etkenlerin negatif faktörlerini bu kadar yıl sonunda kimse üslenmez. Bence bakış açınızı değiştirin.

fawori
29/05/2015, 16:40
8 yil.boya garanrisi var bu araclarin ama bu ulkede fiat algisini degistirmek istiyorsa bu girma bence uslenmeli once arabayi komple saglam boyamali ucretsiz sonra beraberinde belge vermeli satisinda sikinti olmasin diye deger kaybi olacagi icin 2 yil ucretsiz bakim hediye etse ona kulfiyeti olmaz herkesin gonlunude alir ah beni fiat a yonetici yapsalar 1 sene icinde bu algiyi bmw algisina ceviririm de nerde

cavalier79
29/05/2015, 17:32
8 yil.boya garanrisi var bu araclarin ama bu ulkede fiat algisini degistirmek istiyorsa bu girma bence uslenmeli once arabayi komple saglam boyamali ucretsiz sonra beraberinde belge vermeli satisinda sikinti olmasin diye deger kaybi olacagi icin 2 yil ucretsiz bakim hediye etse ona kulfiyeti olmaz herkesin gonlunude alir ah beni fiat a yonetici yapsalar 1 sene icinde bu algiyi bmw algisina ceviririm de nerde

Hiç bir matematikle 10 yılı kurtaramıyoruz :)

erenemre
29/05/2015, 20:46
albea ların sahra bejlerinde genel sorun vardı tıpkı bizim egzotik kırmızılardaki tampon renk solması gibi

hoksi
29/05/2015, 21:20
Benim tamponlarda aynı durum.Bildiğin dökülüyor solmadan ziyade

necatyfh
29/05/2015, 22:38
aynı sıkıntı benim aracımda da mevcut pul pul olmuş arka tamponun bazı kısmları birde plakanın tam altında soyulup dökülmüş küçük bir yer . araç 2013 1.3 multijet pop