PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arka cam

mertvural90
20/05/2015, 10:18
Arkadaşlar selam;

Geçen gün arka camdaki çıkmayan sticker kalıntılarını alayım dedim. Elimde çizik giderici bir krem vardı acaba olur mu diye ufak bir yere sürdüm. Sticker gitti ama bir altındaki tabakayı da almış oldum ve ben bunu farketmeden kremi yedirirken biraz açılınca farkettim:D Kötü görüntüden dolayı komple artık kremi süreyim dedim ama daha fazla da durumu batırmamak adına yapmadım bunu.

Şimdi sorum bu tabaka ne olabilir cam film ile ilgili bilgim yok bu cam film olabilir mi?(Benden önceki kullanıcı yapmış olabilir)

Kaportacı bir arkadaş fazla oynama dedi rezistansa zarar verirsin dedi. Bu rezistans dediği ne oluyor? Şerit halinde sarı çizgiler var camda o mu oluyor?

tabakanın gittiği yerde camın ta kendisi kaygan yüzü çıktı ama sarı şerit duruyor üzerindeki rengi açıldı vs.

ibooovn
24/05/2015, 16:08
rezistans arka cam buğu yaptığında buğuyu çözen ısıtan devre..eğer ortadan bi yerde 1mm kopuk cizik olursa komple asagı kadar buğu çözmez..çalışmaz..yan camlar olsa kopar at diycem yenisini taktır filmin ama arka camla fazla oynama..koparsa sıkıntı...filmi sökerkende kopuyor hepsi..yoksa arkanı göremessin kışın