PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aracımı servise verdim

osmanyal07
19/05/2015, 15:53
Bugun aracımı servise verdim sonunda uzun suredir uğraştığım göğüs çatlağı problemini hallediyorlar ücretsiz ama 2gün surer dediler sizce normalmi yoksa ücretsiz diyemi uğrastırıyorlar

fotobelit
19/05/2015, 15:54
Bugun aracımı servise verdim sonunda uzun suredir uğraştığım göğüs çatlağı problemini hallediyorlar ücretsiz ama 2gün surer dediler sizce normalmi yoksa ücretsiz diyemi uğrastırıyorlar

Hayırlı olsun..Yoğunluk vardır..

farukileri
19/05/2015, 18:13

Geçmiş olsun, tüm göğüsün sökülüp yeniden takılması gerektiğini düşünün, o kadar sürmesi normaldir direksiyonun göstergelerin orta konsolun falan çıkarılıp yeniden takılması gerekir çatlak kısmın değişimi için.

byadrenalin
19/05/2015, 19:24
Normalde tek bir şahıs zaman ayırsa 3-4 saatte söküp yenisini takabilir. Fakat sizin aracı bir köşeye alacaklar büyük ihtimal yoğun olmayan saatlerde yavaş yavaş söküp yavaş yavaş takacaklar. Canınızı sıkmayın böyle olması daha iyi zaten. Haldur huldur iki dakika da sökülüp takılan şeyden hayır beklemem ben. Göğüsün altında bir sürü tırnak var kopça var. Onlar kırılır falan takarken. Sonra eskisi gibi olmaz vs. O yüzden uzun sürmesi daha iyidir. Elinde iş yokken rahat rahat yapsın adam. 3 gün de sürse ses etmeyin bence. Adam gibi yapsınlar işlerini :) Bu arada nasıl kabul ettirdiniz ücretsiz değişimi ?

feyzullah
19/05/2015, 19:31
Ücretsiz değişim süreci ve alacağınız faturaları burada paylaşabilirmisiniz işlem bittiğinde. Pek çok puntocu bundan muzdarip malumunuz. City evraklarında olduğu gibi emsal teşkil eder.

osmanyal07
19/05/2015, 20:39
Aynen işlem bitsin detaylı şekilde sizlere bilgi verecegim ama kısaca başvurumdan bahsedeyim sizlere, ilk olarak bakıma gitmiştim derdimi arkadaşa anlattım oda şuan hafta sonu oldugu için sonra gelin dedi salladı anlıcagınız ama ben pazartesi 8de kapıda oldum hemen şok oldu beni görünce😉. Mecbur ilgilendi sistemden baktı hep servis bakımlı dedi oyüzden sizden işçilik alırlar sadece fotolarını cektiler hem plaka km sayacı araba komple resmi ve çatlak yer bende hiç para veremem çünkü kullanım hatası değil dedim bu deneyelim sizi Arıcaz dediler 3hafta sonra aradılar tofaş fabrikası onay verdi parçanız yarin elimizde getirin arabanızı 2iş gününde halledicez dediler bugun sabah bıraktım hayrlisiysa haber bekliyorum sonucunuda yazacağım sizlere

byadrenalin
19/05/2015, 22:18
Hayırlısı olsun. Sizin adınıza çok sevindim.

pasali3418
20/05/2015, 08:29
aracım 2011 model aynı sorun bendede var bizde değiştirebilirmiyiz acaba ?

osmanyal07
20/05/2015, 21:27
Aldım arabamı cok nefis olmuş sıfır kokusuda yanında cabası işcilik iyi olmus cok guzel yapılmış evrak falan vermediler sisteme işli sadece.

feyzullah
20/05/2015, 22:15
Aldım arabamı cok nefis olmuş sıfır kokusuda yanında cabası işcilik iyi olmus cok guzel yapılmış evrak falan vermediler sisteme işli sadece.

Hayırlı olsun. Tebrik ederim evrak olsa güzel olurmuş ama en azından problemizin giderilmiş olması çok güzel.

byadrenalin
21/05/2015, 21:13
Hayırlı olsun :) Aracın içi sıfırlandı desenize :)